Swinger nedir neden yapılır? İşte detaylar - Vezir Ajans

Vezir Ajans

Vezir Ajans | Anlık Haber

1 Mayıs 2018 Salı

Swinger nedir neden yapılır? İşte detaylar

Swinger nedir son günlerde merak edilen Swinger hakkında kısa bir araştırma yaptık. Bulduklarımız alışmadık şeyler, farklı cinsel arzuların farklı şekillerde yaşanması ile karşımıza çıkan bu durum bazı ülkelerde oldukça fazla. Peki nedri bu kadar tartışmaya neden olan Swinger işte detaylar.

Swinger aykırı bir cinsellik dürtüsü olarak karşımıza çıkıyor. Tam olarak açıklamak gerekirse " eş değiştirenler " demek daha anlaşılır olacaktır. Eş değiştirme olayına katılan tekil şahıslara verilen addır Swinger. Genelde 2 çift arasında yapılan bu sıradışı birliktelik daha fazla çiftilede olabilir denilmektedir. Swinger ci olmayıp seyeredenlerede soft, kendi eşleri ile başlayıp eş değiştirenlere swap denilmektedir. İstanbul gibi büyük metropollerde karşımıza çıkan bu durumun %99'u müslüman bir ülkede bu kadar yaygın olması üzerinde düşünülmesi gereken sosyal bir sorundur!

Sözde Müslüman'ım diye geçinenlerin eş değiştirme partisi yapması ileride çok büyük yıkımları olabilecek hasarlar açabilmektedir. İslam'a derin yaralar açan bu gibi olguların başlıca nedeni ilim okumadan, ilim ehline önem vermeden iki ayet ezberleyerek, sahih mi değil mi araştırmadan iki hadis ezberleyerek müslümanları acımasızca tekfir eden bu akımın üyeleri yeni yeni hezeyanlarla Allah'ı kandırmaya çalışıyor. (haşa).

Cariye hükmünü nefislerine göre yontarak nasıl swinger (eş değiştirme) partisi yaptıklarını okuyunca insanlıktan çıkmak içten değil.

-Öncelikle eşlerini tekfir ediyorlar ve boş ol diyerek boşuyorlar; bu nedenle eşleri ile aralarında nikah düşmüş oluyor (Allah'ı kandırmaya çalışıyorlar (haşa))
-Sonra birbirlerinin eşlerini cariye(!) olarak kullanıyorlar istedikleri gibi.. Kadınlar bu işten rahatsız. erkekler nefislerini tatmin etme uğruna eşlerinin namusunu, şerefini, kadınlığın verdiği onuru vs hiçe sayıyorlar. Zaten bu akıma göre tekfir edilen bir insan insan olmaktan çıkıyor.

Bu akıma mensup şahsiyetler resmi nikah yapılmasını reddettikleri için kadın hak talep edemiyor ve daha çok mağdur oluyor..