https ekobs saglik gov tr kullanıma hazır - Vezir Ajans

https ekobs saglik gov tr kullanıma hazır

EKOBS ( Ek Ödeme E-Bordro Sistemi) Giriş ileek ödeme tutarınızı sorgulayabilirsiniz.  Ek Ödeme E-Bordro Sistemine e-devlet şifreniz ile kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı ek ödeme sorgulama ve doktor performans sorgulama gibi işlemler artık e-devlet şifresi ile girilerek EKOBS üzerinden gerçekleştirilebilecek. EKOBS yani Ek Ödeme E-Bordro Sistemi henüz çok yeni ancak eski sisteme göre daha hızlı be entegrasyonu tamamlanmış bir sistem. Ek Ödeme E-Bordro Sistemi EKOBS ile Sağlık Bakanlğında göre personel ek ödeme tutarlarının ne kadar olduğunu anında öğrenebilirler.

EKOBS ile ekobs performans ödemesi sorgulama, online ek ödeme bordrosu, sağlık ek ödeme tutarı öğrenme ve sağlık personeli ek ödeme öğrenme işlemleri anında yerine getirilmekte alınacak ek ödeme tutarları hızlıca öğrenilebilmektedir.

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Ek Ödeme E-Bordro (EKOBS) Hizmeti Sorgulama, Devlet Hastaneleri Döner Sermaye Bordrosu Sorgulama, Ek ödeme performans Sorgulama Ekranı..Kamu Hastaneleri Ek Ödeme E-Bordro (EKOBS) Hizmeti

Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş yapmış olmanız gerekmektedir. 

https ekobs saglik gov tr ekobs giriş ekobs login ekobs eğitimi sağlık bakanlığı e posta http jtdms saglik gov tr ekops saglik gov tr sypd sağlık gov tr

https ekobs saglik gov tr
ekobs giriş
ekobs login
ekops saglik gov tr
ekobs login
eobs giriş
ekobs sağlık gov tr