Burçlara göre evler hangi ev sana yakışır işte cevabı - Vezir Ajans REKLAM

Burçlara göre evler hangi ev sana yakışır işte cevabı

Günümüzde çoğu insan ileri dönük plan yaparken günlük burç yorumları her zaman ilk başvurulan kaynaklar arasında yer almıştır.  Kadın erkek ayırt etmeden bir çok insan geleceğe dönük planlarında burçlardan faydalanmaktadır.


Bizde ziyaretçilerimiz için merak edilen konulardan biri hakkında kısa bir araştırma yaptık ve çeşitli blog sitelerinden derlediğimiz Burçlara göre hangi ev sana yakışır? makalemizi kalame almaya karar verdik.
Ancak verilen bilgilerin kesinlik arz etmediğini belirtmek isteriz..

Boğa hangi ev sana yakışır?
insaat-noktasi-blog-boga-burcu-icin-ev-onerisi
Güçlü bir burç olarak bilinen boğa, ayağı yere sağlam basan kişilerdir. Bu nedenle ev tercihleri de zemini sağlam, yere güçlü bir şekilde oturan ve aynı zamanda zarif çizgilere sahip bir ev olmalıdır.

Koç Burcu hangi ev sana yakışır?
insaat-noktasi-blog-koc-burcu-icin-ev-onerisi
Koç burcu insanları genellikle tüm bakışları üzerinde toplamak ister. Bu parlak burca yakışan ev de en az onun kadar ışıl ışıl olmalı… Bunun için aydınlatmaları bol olan bir ev koç burcunu mutlu edecektir.

Yay Burcu hangi ev sana yakışır?
insaat-noktasi-blog-yay-burcu-icin-ev-onerisi
Adeta seyahat etmek için doğmuş olan yay burcu insanları bir yerde sabit kalmaktan hoşlanmadıkları için daha pratik yaşam alanlarına ihtiyaç duyarlar. Evin fonksiyonelliği de onlar için oldukça önemlidir.

İkizler Burcu hangi ev sana yakışır?
insaat-noktasi-blog-ikizler-burcu-icin-ev-onerisi
Dengesiz oldukları savunusunu bir kenara bırakırsak İkizler burcu insanları zeki ve aydın kişilerdir. Havadar ve aydınlık yaşam alanlarına ihtiyaç duyarlar. Dış cephesi camla kaplanmış bir ev onlar için en idealidir. Bir de havuz varsa tamamdır bu iş…

Akrep Burcu hangi ev sana yakışır?
insaat-noktasi-blog-akrep-burcu-icin-ev-onerisi
Akrep gizemli ve yalnız olmayı seven bir burçtur. Karabatak misali bir görünür, bir kaybolurlar. Bu yüzden Akrep burcu insanlarına en uygun ev, herkesten uzak, mahremiyet sunan bir ev olmalıdır.

Yengeç Burcu hangi ev sana yakışır?
insaat-noktasi-blog-yengec-burcu-icin-ev-onerisi
Korumacı ve sevecen karakterler olan Yengeçler, geleneksel ama bir o kadar konforlu bir ortam severler. Klasik çizgilerden vazgeçemezler. Misafir ağırlamayı çok sevdiklerinden her zaman büyük ve sıcak evleri tercih ederler.

Aslan Burcu hangi ev sana yakışır?
insaat-noktasi-blog-aslan-burcu-icin-ev-onerisi
Aslanlar, burçlar arasında gücün simgesi olan karakterlerdir. Güçlerini ve otoritelerini göstermekten çekinmezler. Bu yüzden de dışardan bakıldığında bile o evin sahibinin güçlü biri olduğunu düşündürecek evler tercih ederler. Geniş, lüks ve aydınlık mekanları severler.
Saflığı temsil eden Başak…
insaat-noktasi-blog-basak-burcu-icin-ev-onerisi
Minimalist, düzenli ve saf bir çizgiye sahip olan Başak burçları, mükemmeliyetçi kişiler olmalarının yanı sıra oldukça da titiz insanlar olarak kategorize edilirler. Başak burcuna en uygun ev de onlar kadar mükemmel ve minimalist olmalıdır.

Terazi Burcu hangi ev sana yakışır?
insaat-noktasi-blog-terazi-burcu-icin-ev-onerisi
Sürekli dengeyi yakalamanın peşinde koşan Terazi burcu insanlarının yaşam alanları ruh halleri üzerinden büyük bir etki yaratır. Dengeyi yakalamaya çalışan biri için tek bir tarz olmayacağı gibi ev tercihleri için de kesin bir stil söyleyemiyoruz ama doğanın dengesini hissettiren bir ev görürseniz büyük ihtimalle ev sahibi bir Terazi’dir.

Oğlak Burcu hangi ev sana yakışır?
insaat-noktasi-blog-oglak-burcu-icin-ev-onerisi
Aslan ya da Boğa burcu gibi gücü seven bir diğer burç da Oğlak’tır. Ayakları her zaman yere sağlam basar. Güvende hissetmek onlar için vazgeçilmezdir. Bu nedenle de ev tercihlerini en sağlam malzemelerden yapılmış olanlardan yana kullanırlar. Nerede bir taş ev görürseniz bilin ki orada bir Oğlak burcu vardır!

Kova Burcu hangi ev sana yakışır?
insaat-noktasi-blog-kova-burcu-icin-ev-onerisi
En sosyal ve en sevilen burç olan Kova, misafir ağırlayabileceği ve parti verebileceği bir yaşam alanını tercih eder. Bahçeye açılan geniş cam kapılar, duvarlarla bölünmemiş bir tasarım. Kova burcu insanlarının tam da aradığı gibi.

Balık Burcu hangi ev sana yakışır?
insaat-noktasi-blog-balik-burcu-icin-ev-onerisi
Balıklar için havuz, göl, deniz ya da nehir kenarında inşa edilmiş evler en idealidir. Suyun olduğu her yer onlar için mükemmel yaşam alanlarıdır. En olmadı pencereden baktığında karşısında mutlaka bir süs havuzu bulunmalıdır.