Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu ortak canlı yayın ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? - Vezir Ajans

Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu ortak canlı yayın ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Binali Yıldırım (Cumhur İttifakı) Ekrem İmamoğlu (Millet İttifakı) ortak canlı yayın ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

BİNALİ YILDIRIM EKREM İMAMOĞLU CANLI YAYINI İZLE NE ZAMAN HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım ortak canlı yayın hangi kanalda ne zaman? İşte detaylar.. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için büyük buluşma. AK Parti adayı Yıldırım ve CHP adayı İmamoğlu ortak canlı izle.. 

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım ortak canlı yayın hangi kanalda ne zaman? sorularının yanıtı belli oldu.  İşte merakla beklenen programın detayları!

Yıldırım ve İmamoğlu canlı yayın ile 16 Haziran saat 21'de canlı yayın ile burada olacak.  Program moderatörü FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya olacak Canlı yayın Lütfi Kırdar Kongre merkezinde gerçekleştirilecek.

Cumhur İttifakı adayı Sayın Binali Yıldırım ve Millet İttifakı adayı Sayın Ekrem İmamoğlu 16 Haziran 2019 Pazar günü saat saat 21.00'de canlı yayında bir araya gelecekler.

23 Haziran seçimleri öncesi büyük buluşma, Canlı Yayın ile Binali YILDIRIM ve Ekrem İMAMOĞLU buluşuyor. Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayın izle!

Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım Canlı Yayın İzle

Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu ile Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım, Fox Tv'de sabah programı Çalar Saat'i sunan İsmail Küçükkaya moderatörlüğünde canlı yayınla ekranlarda olacak. İsmail Küçükkaya İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adaylarına toplamda 7 soru soracak ve eşit sürede soruların yanıtlanmasını isteyecek.

Ak Parti MHP ve BBP ortak adayı Binali Yıldırım'ın eli bir hayli güçlü yılların verdiği birikim ile Ekrem İmamoğlu karşısında yer alacak, İstanbul'a yapılan yüzlerce hizmette imzası bulunan Binali YILDIRIM'ın anlatacağı çok şey var. Rakibi CHP ve Diğer partilerin oluşturduğu Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu'nun ise bu kadar güçlü bir aday karşısında neler yapacağı merak konusu. Milyonların merakla beklediği canlı yayın Vezirajans.com'da olacak.

Ülke Tv Canlı Yayın İzle