Burcunuza Göre Ruj Seçimi nasıl olmalı? - Vezir Ajans REKLAM

Burcunuza Göre Ruj Seçimi nasıl olmalı?

Burçlar hayatımızın bir parçası haline geldi adeta, burçlara göre ev araba hatta elbise ve ayakkabı modelimizi belirliyoruz. Hiç Burcunuza göre ruj seçimi aklınıza geldi mi? İşte bu haberimizde ten renginiz ve karakteriniz ile uyumlu rujları sizlere vermeye çalışacağız.Kova Burcuna göre ruj seçimi: Dans etmeyi seven, arkadaş canlısı ve son derece dürüst kova kadını kendine has bir stile sahiptir. Bu özgün stili en iyi ifade eden ruj rengi ise kuşkusuz, mor ve tonları.


Oğlak Burcuna göre ruj seçimi: Amacına ulaşan, hedef odaklı, hırslı ve duygusal oğlak kadını, egosunu yönetmeyi bilir. Ciddi bakışları dengeleyecek pembe tonlar oğlak kadınlarının feminen tarafını ortaya çıkarır.


Yay Burcuna göre ruj seçimi: Pozitif , uzlaşmacı ve süper arkadaş yay kadını her zaman arkadaş davetlerinin aranılan ismidir. Toprak rengi ve tonlarındaki ten rengi rujlar yay burcu kadını için idealdir.


Akrep Burcuna göre ruj seçimi: Yoğun duyguların kadını akrepler her zaman için gizemli tavırlar sergiler. Koyu kahve tonları akrep kadınının duygularını yansıtır.


Terazi Burcuna göre ruj seçimi: Hayatta denge ve uyumun peşinde koşan terazi kadınları bilgi birikimlerini dış görünüşlerine yansıtmayı sever. Şarap rengi rujlar başak kadınlarını çok iyi yansıtır.


Başak Burcuna göre ruj seçimi: Düzenli , çalışkan ve asil başak kadınlarının sorumluluk duyguları çok güçlüdür. Parıltılı ve metalik dudak parlatıcıları onların kişiliğini yansıtan ruj seçeneklerinden.


Aslan Burcuna göre ruj seçimi: Doğuştan lider aslan kadını her zaman ve her yerde ihtişamı sever. Eğlenceye düşkün ve zarif tavırlı aslan kadını için canlı pembe tonları en doğru tercih olacaktır.


Yengeç Burcuna göre ruj seçimi: Ailesini ve sevdiklerini koruyup kollayan yengeç kadını vakitlerinin çoğunu sevdikleri ile birlikte geçirir. Kırmızı ve bordo tonlarının yanı sıra ten renklerine uygun natürel tonlar yengeçlerin günlük kullanımı için son derece uygun..


İkizler Burcuna göre ruj seçimi: Dışa dönük, konuşkan ve gittiği her yerde dikkatleri üzerine toplayan ikizler kadını kendine has stilini her zaman belli eder. Ruj konusunda ise çekici ikizler kadınları parlatıcılı ve uzun süre kalıcı etkili rujlara yönelebilir. 


Boğa Burcuna göre ruj seçimi: Çalışkan ve kararlı boğa kadını hayatın tadını nasıl çıkaracağını çok iyi bilir. Boğa kadınlarının hayattan aldıkları zevki temsil eden ruj rengi ise mürdüm rengi ve koyu bordo tonları.


Koç Burcuna göre ruj seçimi: Cesaretli ve maceracı koç kadını her zaman kendisiyle barışık yaşamayı bilir. Kendine olan güvenini belli eden kırmızı tonlarındaki rujlar koç kadını için ideal.