Donald Trump öldü mü Donald Trump Kimdir? - Vezir Ajans

Donald Trump öldü mü Donald Trump Kimdir?

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump öldü mü, sağlık durumu nasıl? Sosyal medyada viral olarak yayılmaya başlayan Donald Trump öldü haberleri gerçeği yansıtıyor mu? İşte detaylar..

Donald Trump Öldü mü?

Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı Mike Pence'in acil olarak Beyaz Saray'a çağrılması üzerine sosyal medyada Amerika Birleşik Devletleri Başkan Donald Trump öldü ve yerine başkan yardımcısı geçecek dedikoduları aldı başını gitti. Hatta bazı sosyal medya kullanıcıları fake resimlerle durumu daha da vahim bir hale getirdi.


Donald Trump'ın yardımcısı Mike Pence'in Beyaz Saray'a çağrılmasının ardından Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin de birtakım ziyaretlerini iptal ederek toplantıya katılması tüm dünyada merak uyandırdı.

Sosyal Medya bu olaylar üzerine ABD Başkanı Donald Trump'ın rahatsızlanarak hayatını kaybettiği şeklinde olan iddiasıyla çalkalanmaya başladı.. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda Donald Trump'ın beyin kanaması sonucu öldüğü iddia edilmeye başlayınca mesele bir anda koptu gitti.

Donald Trump Kimdir?

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump 14 Haziran 1946 doğdu. Şuanda 73 yıl yaşındadır.  Jamaica Hospital Medical Center hastanesinde doğan Trump zengin işadamıdır. ve  New York'ludur.

Donald Trump Boyu: 1,9 m, Partisi ise Cumhuriyetçi Parti
Donald Trump'ın ilk eşi Marla Maples'dir. Marla ile Trump 1993–1999 tarihleri arasında evli kalmışlardır.