Survivor başlıyor, Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler kadrolarının açıklanacağı günler iple çekilmeye başlandı. Survivor yapımcısı Acun ILICALI Ünlüler Kadrosunda yarışacak ilk ismi belirledi. Survivor Ünlüler Adasında yarışacak ilk isim Ersin KORKUT oldu. Tüm zamanların çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Survivor her yıl olduğu gibi 2020 Şubat ayında başlayacak, Survivor yeni bölümleri yine Dominik Cumhuriyeti'nde yer alan adada gerçekleşecek.

Survivor 2020 Ne Zaman Başlıyor 

Ersin KORKUT'un Survivor 2020 'ye katılacağı ilk olarak Hurriyet'te yayınlandı. Ersin KORKUT'un Survivor kadrosunda yer almasının karşılığında kendisine haftalık 20 bin lira ödeneceği bilgisine yine aynı haberde yer verildi.OYUNCU ERSİN KORKUT KİMDİR?

Ünlü BKM oyuncusu Ersin Korkut 1977 yılında Hakkari'de dünyaya geldi. Bir süre Hakkari'de taksi şöförlüğü yapan Korkut teyzesinin oğlu olan Yılmaz Erdoğan'ın desteğiyle İstanbul'da oyunculuk hayatına adım attı. İstanbul'a gelişi ile hemen oyunculuğa başlamayan Ersin KORKUT ilk önce pizzacıda çalışmaya başladı, pizzacıda çalıştığını duyan Yılmaz ERDOĞAN Ersin'i BKM'ye çağırdı ve küçük roller teklifi yaptı.


BKM bünyesine katılan Ersin Korkut, Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyunununun ardından kendisindeki cevheri fark eden Yılmaz ERDOĞAN sayesinde

BKM bünyesinde hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon programındaki komik tiplemeleri ile beğeni toplayan Korkut oyunculuk yolculuğuna sinema filmleri de ekleyerek kariyerine devam ediyor.