Türk telekom TTNET Müşteri Hizmetleri telefon numarası - Vezir Ajans

Türk telekom TTNET Müşteri Hizmetleri telefon numarası

Türk telekom Müşteri Hizmetleri telefon numarasını merak edenler için hazırlamış olduğumuz Türk Telekom İletişim Numaraları" haberimiz..

Türk telekom neden şebeke yok, türk telekom neden çekmiyor 2019 ve türk telekom arama yapmıyor cevapları bu haberimizde!

Türk Telekom Neden Çekmiyor, neden arama yapmıyor? Türk Telekom  Cep Telefonu hatları öğlenden bu yana çalışmıyor. Parça parça bölgesel yaşanan sıkıntılar nedeniyle kullanıcılar çareyi Whatsapp benzeri uygulamalar ile haberleşmede buldu. Türk Telekom akşam saatlerinde resmi Twitter hesabından bir açıklama yayınladı. 

Türk Telekom Neden Çekmiyor, neden arama yapılamıyor?

Türk Telekom hat sahipleri öğlen saat 14:30 dan itibaren bölgesel denebilecek lokal sıkıntılar yaşamaya başladılar. Şuana kadar (21:36) Türk Telekom hatlarda internet bağlantısında özellikle 4,5 G'de sıkıntılar yaşanmaya devam ediyor.Merkez üssü Silivri olan deprem sebebiyle, mobil hatlardaki yoğunluk kaynaklı kesinti söz konusu olmakla beraber, sabit ses, genişbant ve fiber altyapımızda herhangi bir kesinti ve sorun bulunmadığını belirtiriz. Sarsıntıdan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.

Türk telekom Müşteri Hizmetleri telefon numarası:
TTnet; 4440375 1+6 (Teknik Destek)Yorum Gönder

0 Yorumlar