Şekillendirilen Ortadoğu ve Türkiye! - Vezir Ajans

Şekillendirilen Ortadoğu ve Türkiye!

Şu haritada gördüğün bölgeyi oluşturmak için trilyonlarca dolar para harcadılar ve bir sonraki hedef sensin. Sana yazıklar olsun ki avm avm gezip avarelik yapmaktan başka bir şeye kafası ermeyen bir adamsın. (Hak edene söylüyorum)

Her algıya balıklama düşersin bir de burası Libya değil " Türkiyeyi bölmek kolay mı"  dersin. Senin Libyalılardan ne farkın var, sen çok mu zekisin? Devleti devlet yapan milletidir, milleti görüyoruz. 

Hükumet hele bir düşsün göreceğim. Kürdistanın kalan parçası da ayrılacak. bu iş bitirilecek. Ülkenin etrafını görmekten acizsin! 

Bu halk bu hükumeti devirecek potansiyele sahip değil! Ancak geri zekalı sayısı aşırı artmış durumda. işbirlikçi ve ortaklarını başa getirecek potansiyele sahip bir halk var. Yok %51 yok %52 milli adamlarını kıvrandırıyoruz. Bu nedir ya yazıklar olsun bu ülkeye! Zam zam diye ağlıyor yemin ediyorum.. Avrupa'nın çoğu yerinden daha refah içinde yaşıyor. Yazıklar olsun. Aynı sonradan görme bir insan gibi, refah zenginlik bol geldi üstünde sırıttı bazılarının. Nankörlük yüzsüzlük israf cimrilik yabancı düşmanlığı ayyuka çıktı. Anlaşıldı ki bunların gözünü doyurmak mümkün değil. Devlet savaşına bakacak. Halk yarı yolda bırakırsa ebesini Şam'da görecek. Bu halka bakarak hiçbir şey yapılmaz..
Yorum Gönder

0 Yorumlar