Aşk mı, takipçi mi? Sen seç büyük ödülleri kazan! Falım'dan yep yeni değişik bir yarışma.. Maceraya katıl, Aşk mı takipçi mi seçimini yap resmini yükle, nostaljik manini yaz ve yarışmaya katıl!

Belkide büyük ödüllerden biri senin olacak! AŞK MI TAKİPÇİ Mİ? SEN SEÇ KUZUM! Bu maceraya sen de katıl, hikayemizi izle, oyunu kullan. Büyük ödülü kazanma şansı yakala!

ÖDÜLLER

Aşk butonunu seçerek nostaljik afiş oluşturan ve paylaşan bir kişi LG 55UK7550 Smart TV, LG BH4530T Ev Sinema Sistemi ve Yeşilçam DVD Seti kazanacaktır.

Takipçi butonunu seçerek nostaljik afiş oluşturan ve paylaşan bir kişi Canon EOS M50 Vlogger Kit ve DJI Spark Drone kazanma şansı yakalayacaktır.KATILMA ŞARTLARI

Türkiye genelindeki tüm katılımcılar, yarışma tarihleri arasında, www.falimnostalji.com (ücretsiz) internet sayfasına giriş yapıp ad, soyad, adres bilgilerini girdikten sonra, aşk veya takipçi butonlarından birini seçecektir. Bu seçimin ardından internet sitesinde bulunan görsel kısmın içine, seçtikleri konsepte uygun olacak şekilde nostaljik afiş oluşturmak için  kendi manilerini; kafiye uyumu, yaratıcılık ve konsept uygunluğu kriterlerine göre  oluşturarak ve diledikleri taktirde fotoğraflarını da ekleyerek #FalımNostalji etiketi ile kendi Instagram veya Facebook hesapları üzerinden paylaşacaklardır. Katılımcıların sosyal medya profillerinin gizli olmaması gerekmektedir. Katılımcıların, Yarışmaya katılmak için, www.falimnostalji.com web sitesine bilgilerini doğru bir şekilde girerek üye olması, www.falimnostalji.com’da nostaljik afiş oluşturarak #FalımNostalji etiketi ile kendi Instagram ve/veya Facebook hesabında paylaşması, işbu katılım koşullarını ve aydınlatma metnini onaylaması gerekmektedir. Yanlış beyan edilmiş bilgiler nedeniyle Kent sorumlu tutulamaz.
Konsepte uygun olarak yarışmaya ücretsiz katılan kullanıcılar arasından, jürinin belirleyeceği kazanan iki kişiden, aşk butonunu seçerek nostaljik afiş oluşturan ve paylaşan bir kişi LG 55UK7550 Smart TV, LG BH4530T Ev Sinema Sistemi ve Yeşilçam DVD Seti, takipçi butonunu seçerek nostaljik afiş oluşturan ve paylaşan bir kişi Canon EOS M50 Vlogger Kit ve DJI Spark Drone kazanma şansı yakalayacaktır.
Jüri, Kent Gıda Falım ekibinden Tolga Ertan, Beril Beyza Zaimoğlu; Alaaddin Reklamcılık AŞ. Dijital Yaratıcı Grup Ekibinden Gökhan Çardak ve  Orhan Gazi Kandemir’den oluşmaktadır. Jüri, içerikleri değerlendirirken yaratıcılığa ve kafiye düzenine bakacaktır. Yarışmaya Kent Gıda Maddeleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş çalışanları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları, Alaaddin Reklamcılık çalışanları ve  18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Kent Gıda (Falım Sakız), ödülün değeri, sayısı ve kazananları ve teslim tarihleri ve katılım koşulları üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Jüri elemesinden geçerek kazanan katılımcılar 9 Aralık 2019 günü Falım Sakız Facebook sayfası, Instagram sayfası ve falimnostalji.com sitesinde açıklanacaktır.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde, ikametgah belgesi sunması zorunludur.
Hediye sadece kazanan katılımcıya aittir. Kazanılan hediye devredilemez veya nakit karşılığı talep edilemez.
Ödüle sahip olan katılımcı, çekilecek olan her türlü fotoğraf ve/veya video ile görüntülenmesine ve sesinin alınmasına izin verdiğini, bu görüntü ve ses kayıtlarının Kent Gıda tarafından televizyon, web sitesi, gazete, dergi ve bunlarla sınırlı olmaksızın her türlü mecrada kullanılmasına ve bunlar üzerinde değişiklik/uyarlama ve eklemelerin yapılmasına izin verdiğini kabul etmiş sayılır.
Diğer Şartlar: Kendi nostalji afişlerini oluşturarak www.falimnostalji.com web sitesinde paylaşan katılımcılar, web sitesinin aşağıdaki katılım koşullarını baştan kabul etmiş sayılırlar:

www.falimnostalji.com web sitesinin (“Site”) içeriğine ilişkin fikri ve sınai mülkiyet hakları dâhil tüm haklar Kent Gıda’ya aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, yazı karakteri, dizimi ve sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili diğer mevzuat kapsamında korunmaktadır.
Sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, elektronik ortamda saklanması ve işleme tabi tutulması da sair ortamlarda saklanması ve işleme tabi tutulması, Kent Gıda’nın önceden yazılı iznine tabidir.
Sitede yer alan bilgiler Kent Gıda’nın önceden açık yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz.
İşbu web sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
İşbu web sitesine link verilmesi için, Kent Gıda’nın önceden açık yazılı izninin alınması gerekmektedir.
Katılımcılar, sitede yer almak üzere paylaştıkları her türlü içerik, görüntü, yazı ve sair materyalin Kent Gıda tarafından site ile sınırlı olmaksızın kullanılabileceğini, Kent Gıda’nın bunları dilediği gibi kullanma, bunlarda değişiklik yapma ve görsel, işitsel ve dijital her türlü mecrada bunları kamuya sunma hak ve yetkisine sahip olduğunu, bu kullanım sebebiyle Kent Gıda’dan telif hakkı dahil herhangi bir ücret ve/veya hak talebinde bulunmayacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Katılımcılar ayrıca siteye gönderdikleri materyallerle üçüncü şahıslara ait herhangi bir hakkın ihlal edilmediğini, aksi nedenle Kent’e yöneltilecek tüm taleplerden bizzat sorumlu olacaklarını da kabul ve beyan ederler.
Katılımcıların paylaşımları grup ya da kişilere karşı dini baskı, ırkçılığa teşvik, nefret ve şiddet yaratabilecek ve ırk, din, cinsiyet, milliyet, bedensel özür, cinsel tercih veya yaş gibi konularda ayrımcılık doğurabilecek içerikler, politik içerikler veya çocuk pornosu, sahtecilik, müstehcen madde kaçakçılığı, uyuşturucu tacirliği ve kumar gibi suç unsurları ya da yasadışı faaliyetleri içermemelidir. Katılımcıların web sitesini kullanarak bu ve buna benzer afişler tasarlayıp paylaşması halinde Kent Gıda yasal işlem başlatma ve bundan doğan tüm zararlarının tazminini talep etme hakkını saklı tutar.
Katılımcı, paylaştığı mani ile fotoğrafın Kent Gıda tarafından uygun görülen biçimde düzenlenmesine, sponsorlu olarak kullanılmasına ve umuma iletimine gayrikabili rücu olarak muvafakat eder.
Kent, sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Katılımcılar, site koşulları önceden haber vermeksizin Kent Gıda tarafından değiştirilebileceğini peşinen kabul etmiş sayılırlar. Kent Gıda dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimini sınırlandırabilir.
Kent, web sitesinin virüslere karşı korunması için gereken önlemleri almış olmakla birlikte, bu konuda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, herhangi bir veriyi indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.
Site içerisinde katılımcılar tarafından girilen her türlü içerik onaya tabidir. İlgili içerikler, site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra yayına alınacaktır. Kent içeriği uygun olmadığı tespit edilen içerikleri yayınlamama hakkına sahiptir. Kent ahlak ve adaba aykırı şekilde içerikleri giren kullanıcıların o güne kadarki yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
Kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, görüntüyü yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Kullanıcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve ilgili diğer yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülüklerin kendilerine ait olacağını bu gibi durumlarda Kent’in sorumlu tutulamayacağını ve Kent’e yöneltilecek taleplerin kendisine rücu edebileceğini kabul ve taahhüt ederler.
Üçüncü kişiler, isimlerinin/fotoğraflarının/fikir ürünlerinin izinsiz kullanıldığını tespit ettikleri durumda bu içerikleri iletişim kanalları üzerinden bildirebilir ve daha sonra kimliklerini belirten bir e-posta adresinden de yazarak şikayette bulunabilirler.  Bu durumlarda, bu kişilere ait fotoğraf ve içerikler yayından kaldırılacaktır ve Katılımcı yarışmadan diskalifiye edilecektir.
Siteye üye olmak ve paylaşımda bulunmak için ziyaretçilerden hiçbir ücret talep edilmez.
Kullanıcının uygulama ve buna bağlı sunulan hizmetleri yanlış kullanımından kaynaklanabilecek maddi, ticari itibar, sosyal itibar kaybı veya dolaylı ya da dolaysız özel, cezai, rastlantısal kayıp ve zararlardan Kent ve bağlı kuruluşları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Katılımcı, bir içerik paylaştığında; söz konusu görsellerin ve isminin herkes tarafından görüntülenebileceğini bilir; yüklediği içeriklerin kullanım hakkına sahip olduğunu; yüklediği manilerin tamamen özgün ve kendi fikir ürünü olduğunu,  üçüncü kişilerin fikri mülkiyet  haklarını ve isim, fotoğraf gibi kişisel bilgilerini ihlal eden içerikleri kullanmadığını, üçüncü kişilere ait fotoğraf yüklemiş ise bu kişilerin işbu Yarışma kapsamında fotoğrafının kullanılmasına rızaları olduğunu kabul eder.
Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi,fikir veya görsel materyali iletemez. Katılımcı, bu doğrultuda üçüncü kişiler tarafından gelebilecek iddia ve taleplere karşı tüm sorumluluğun tarafına ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
Katılımcılar, paylaşımların Kent Gıda ve bağlı şirketleri tarafından yeniden kullanılmasını peşinen kabul eder. Katılımcı, maniyi ve/veya fotoğrafı paylaştığı andan itibaren FSEK madde 18/2 kapsamında ve madde 21-25 kapsamında öngörülen işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, ses ve/veya görüntü ile nakline yarayan araçlarla umuma iletim ve madde 80 kapsamında yer alan bağlantılı hakların tamamını tüm hak ve yetkileri ile beraber münhasıran Kent Gıda’ya ait olduğunu ve hiçbir şekilde telif ücreti talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.
Katılımcı, işbu Katılım Koşullarının yanı sıra Aydınlatma Metnini de okuduğunu, yarışmaya katılım için paylaştığı fotoğrafın yarışma süresince Kent Gıda tarafından saklanacağına açık rıza gösterdiğini, yarışma bittikten sonra fotoğrafını #FalımNostalji hastaginden kaldırmadığı taktirde sadece Instagram kullanım koşulları ile bağlı olduğunu ve Kent Gıda aleyhine hiçbir hak ve talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
Katılımcının, yasal vasisi olduğu 18 yaşından küçük kişilere ait görselleri paylaşması halinde, paylaşımların web sitesine yüklenmesi anında söz konusu içeriklerin yayınlanmasını onayladığı kabul edilir. Kent dilerse herhangi bir sebep göstermeksizin 18 yaşından küçüklere ait bu içerikleri siteden çıkartabilir.
Katılımcıların paylaşımları herhangi bir mekan, iş kolu veya grup için tehdit ve saldırı içeren öğeler içermemelidir.
Katılımcıların paylaşımları ticari marka, şirket logoları, siyasi veya dini ifadeler de dahil olmak üzere ticaret ve reklam unsurları içeren görseller içermemelidir.
Katılımcıların paylaşımları zarar verme ve müdahale etmeye yönelik ya da çalışmayı durduran bilgisayar sistemlerini ele geçiren virüs, Truva atı, casus yazılımları, bot, solucan ve diğer bilgisayar kodlarını içermemelidir.
Katılımcıların paylaşımları uygunsuz (çıplak içeren ve pornografik), saldırgan, müstehcen, düşmanca, belirsiz, suçlayıcı, kötüleyici, aşağılayıcı (belli ırk, etnik kimlik, din, cinsel seçim, sosyo-ekonomik grup veya gruplarına rahatsızlık verebilecek ifade ve semboller) anlatımlar içermemelidir.
Katılımcıların paylaşımları başka web siteleri, adresler, e-posta adresleri, iletişim bilgileri ve telefon numaraları içermemelidir.

AYDINLATMA METNİ

Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş. (“Şirket”) veri sorumlusu sıfatıyla tüm kişisel veri işleme faaliyetleri sırasında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“KVKK”) uygun olarak hareket etmektedir. Bu sebeple Şirket’imizle paylaşılan her türlü kişisel verinin, KVKK ve ilgili ikincil mevzuata uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem verilmektedir. Şirket’imizin kişisel veri işleme süreçlerinde KVKK ile uyumlu olarak benimsenen ilke, uygulamalar ve süreçler https://tr.mondelezinternational.com/ uzantılı internet sitemizde yer alan Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası (“Politika”) içerisinde detaylı olarak açıklanmıştır. Şirketimiz, www.falimnostalji.com  adresinde gerçekleştirilen “Nostaljik Afiş” Yarışmasına katılımınız ile ilgili olarak paylaşacağınız kişisel verilerinizi aşağıda izah edildiği surette ve mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlenecektir.

Kişisel Verilerinizin İşlenme Amacı

Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde, Şirket tarafından ve/veya Şirketimiz nam ve hesabına sunulan ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve  icrası, Şirketimiz tarafından düzenlenecek promosyon, tanıtım, kampanya ve  yarışma süreçlerinin planlanması ve icrası, promosyon, kampanya ve yarışma katılımcıları ile iletişim kurulması, hukuki güvenliğin sağlanması, istatistiksel çalışmalar yapılması, Şirketimiz tarafından ve/veya Şirketimiz nam ve hesabına sunulan ürün ve/veya hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların yapılması, Şirketimizin ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması ile ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla (“Amaçlar”) ve bu amaçlarla sınırlı olarak işlenebilecektir.

Buna göre Şirketimizin promosyon, tanıtım, kampanya ve yarışma gibi faaliyetleri sebebiyle ile bizimle paylaştığınız isim, soy isim, elektronik posta adresi, sosyal medya hesaplarınız, fotoğraf ve görüntüleriniz gibi her türlü kişisel veriniz Amaçlar dahilinde işlenecektir. Şirketimiz ile paylaştığınız verilerde yer alan ve şahsınıza ait olmayan kişisel verilerin sahiplerini bu Amaçlarla ilgili olarak bilgilendirmek ve kendilerinin rızasını almak da sizin sorumluluğunuzdadır.  Aksi durumda ilgili kişisel veri sahiplerinin Şirketimize yöneltecekleri iddia ve taleplerine ilişkin sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. Şirketimiz doğrudan size ait olanlar gibi üçüncü şahıslara ait olan ve rızasını alarak tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel veriler için de işbu Aydınlatma Metni’nde belirtilen usul ve esaslara uygun olarak veri işleme faaliyetini Amaçlar ile sınırlı olarak sürdürecektir.


Kişisel Verilerinizin Aktarıldığı Taraflar ve Aktarım Amaçları

Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde, Şirketimiz tarafından Amaçlar kapsamında Şirketimiz yetkilileri, hissedarları, grup şirketleri, iştirak ve bağlı şirketleri ile Şirketimizin hizmet ve/veya danışmanlık aldığı kişi ve şirketlerle, Şirketimizin iş ortaklarıyla, tedarikçileriyle, kanunen yetkili kamu kurumları ve özel kişilerle paylaşabilmektedir. Bu kapsamda Şirketimiz tarafından işlenen kişisel verileriniz Politika’da belirtilen amaçlarla yurt dışına aktarılabilmektedir. Şirketimiz, kişisel verilerinizin işlenmesinde bulut depolama hizmeti de kullanabilir.

Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından kişisel veri sahiplerine açıkça ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı bilgilendirmede bulunularak, gerekmesi halinde açık rızaları alınarak, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, yukarıda açıkça belirtilen Amaçlarla bağlantılı ve sınırlı olarak, ölçülülük prensibi çerçevesinde toplanmakta, kullanılmakta, kaydedilmekte, depolanmakta ve işlenmektedir. Bu kapsamda kişisel verileriniz, Şirket’imiz tarafından e-posta, telefon, internet sitemiz, sosyal medya, mobil uygulamalarımız ile kampanya/yarışma ve promosyon katılım taleplerinin alınması yoluyla toplanabilecektir.

Kişisel Verilerinizin Saklanması

Şirketimiz işlediği kişisel verileri, ticari faaliyetlerinin yerine getirebilmesi amacıyla, uygun süre zarfında fiziksel veya elektronik ortamda güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Şirketimiz kişisel verilerin saklanması ve korunması hususunda KVKK başta olmak üzere ilgili mevzuatta öngörülen tüm tedbirleri alma hususunda azami gayret göstermektedir. Buna göre Şirketimiz, kişisel verileri ilgili mevzuat uyarınca saklanmasına cevaz verilen veya zorunlu tutulan sürelerin veya kişisel verilerin işlenme amaçlarının sona ermesi durumunda, re’sen yahut sahiplerinin talebi üzerine silmekte, yok etmekte yahut anonim hale getirmektedir. Kişisel verilerin söz konusu yöntemler vasıtasıyla silinmesi durumunda, bu veriler tekrar hiçbir şekilde kullanılamayacak ve geri getirilemeyecek şekilde imha edilmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Kanun’un 11. Maddesinde Sayılan Haklarınız

Kişisel veri sahibi olarak Kanun’un 11. maddesi uyarınca;
• Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
• Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
• Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
• Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
• Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
• Kanun’a ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
• İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması durumunda buna itiraz etme,
• Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme,
hak ve yetkilerine haiz olup, kişisel verilerinize ilişkin taleplerinizi Politika’da ayrıntılı olarak belirtilen şekilde Şirketimize iletmeniz halinde, Şirketimiz yasal süre içerisinde talebinizi yanıtlayacaktır.

MUVAFAKATNAME

Kent Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’ye ait olan ‘Falım’ markası adına yapılan “Nostaljik Afiş" isimli yarışmada paylaştığım ve tamamen kendi fikir ürünüm olan maninin ve /veya  fotoğrafımın marka tarafından uygun görülen biçimde düzenlenmesine, www.falimnostalji.com adresinde kullanılmasına, umuma iletimine, geri dönülmez biçimde muvafakat ediyorum.

Kent Gıda tarafından kampanya kapsamında meydana getirilen/getirilecek görseller ile işitsel öğe/fikir ve sanat ürününe ilişkin fikri ve sınai haklarının tamamı Kent’e ait olup, maninin ve/ veya fotoğrafın kısıtlamasız telif hakkını 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine dayanarak Kent Gıda’ya devrettiğimi ve hiçbir şekilde telif ücreti talep etmeyeceğimi kabul ve taahhüt ederim.

Aynı şekilde www.falimnostalji.com adresinde ilan edilen yarışma Kullanım Koşulları ile Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metnini okuduğumu, kişisel verilerimin yarışma koşulları doğrultusunda işlenmesi ve üçüncü kişilere aktarılması konusunda muvafakatim bulunduğunu kabul ve taahhüt ederim.