Falım Nostalji Aşk mı, takipçi mi? Sen seç büyük ödülleri kazan!

Aşk mı, takipçi mi? Sen seç büyük ödülleri kazan! Falım'dan yep yeni değişik bir yarışma.. Maceraya katıl, Aşk mı takipçi mi seçimini y...

Aşk mı, takipçi mi? Sen seç büyük ödülleri kazan! Falım'dan yep yeni değişik bir yarışma.. Maceraya katıl, Aşk mı takipçi mi seçimini yap resmini yükle, nostaljik manini yaz ve yarışmaya katıl!

Belkide büyük ödüllerden biri senin olacak! AŞK MI TAKİPÇİ Mİ? SEN SEÇ KUZUM! Bu maceraya sen de katıl, hikayemizi izle, oyunu kullan. Büyük ödülü kazanma şansı yakala!

ÖDÜLLER

Aşk butonunu seçerek nostaljik afiş oluşturan ve paylaşan bir kişi LG 55UK7550 Smart TV, LG BH4530T Ev Sinema Sistemi ve Yeşilçam DVD Seti kazanacaktır.

Takipçi butonunu seçerek nostaljik afiş oluşturan ve paylaşan bir kişi Canon EOS M50 Vlogger Kit ve DJI Spark Drone kazanma şansı yakalayacaktır.KATILMA ŞARTLARI

Türkiye genelindeki tüm katılımcılar, yarışma tarihleri arasında, www.falimnostalji.com (ücretsiz) internet sayfasına giriş yapıp ad, soyad, adres bilgilerini girdikten sonra, aşk veya takipçi butonlarından birini seçecektir. Bu seçimin ardından internet sitesinde bulunan görsel kısmın içine, seçtikleri konsepte uygun olacak şekilde nostaljik afiş oluşturmak için  kendi manilerini; kafiye uyumu, yaratıcılık ve konsept uygunluğu kriterlerine göre  oluşturarak ve diledikleri taktirde fotoğraflarını da ekleyerek #FalımNostalji etiketi ile kendi Instagram veya Facebook hesapları üzerinden paylaşacaklardır. Katılımcıların sosyal medya profillerinin gizli olmaması gerekmektedir. Katılımcıların, Yarışmaya katılmak için, www.falimnostalji.com web sitesine bilgilerini doğru bir şekilde girerek üye olması, www.falimnostalji.com’da nostaljik afiş oluşturarak #FalımNostalji etiketi ile kendi Instagram ve/veya Facebook hesabında paylaşması, işbu katılım koşullarını ve aydınlatma metnini onaylaması gerekmektedir. Yanlış beyan edilmiş bilgiler nedeniyle Kent sorumlu tutulamaz.
Konsepte uygun olarak yarışmaya ücretsiz katılan kullanıcılar arasından, jürinin belirleyeceği kazanan iki kişiden, aşk butonunu seçerek nostaljik afiş oluşturan ve paylaşan bir kişi LG 55UK7550 Smart TV, LG BH4530T Ev Sinema Sistemi ve Yeşilçam DVD Seti, takipçi butonunu seçerek nostaljik afiş oluşturan ve paylaşan bir kişi Canon EOS M50 Vlogger Kit ve DJI Spark Drone kazanma şansı yakalayacaktır.
Jüri, Kent Gıda Falım ekibinden Tolga Ertan, Beril Beyza Zaimoğlu; Alaaddin Reklamcılık AŞ. Dijital Yaratıcı Grup Ekibinden Gökhan Çardak ve  Orhan Gazi Kandemir’den oluşmaktadır. Jüri, içerikleri değerlendirirken yaratıcılığa ve kafiye düzenine bakacaktır. Yarışmaya Kent Gıda Maddeleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş çalışanları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları, Alaaddin Reklamcılık çalışanları ve  18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Kent Gıda (Falım Sakız), ödülün değeri, sayısı ve kazananları ve teslim tarihleri ve katılım koşulları üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Jüri elemesinden geçerek kazanan katılımcılar 9 Aralık 2019 günü Falım Sakız Facebook sayfası, Instagram sayfası ve falimnostalji.com sitesinde açıklanacaktır.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde, ikametgah belgesi sunması zorunludur.
Hediye sadece kazanan katılımcıya aittir. Kazanılan hediye devredilemez veya nakit karşılığı talep edilemez.
Ödüle sahip olan katılımcı, çekilecek olan her türlü fotoğraf ve/veya video ile görüntülenmesine ve sesinin alınmasına izin verdiğini, bu görüntü ve ses kayıtlarının Kent Gıda tarafından televizyon, web sitesi, gazete, dergi ve bunlarla sınırlı olmaksızın her türlü mecrada kullanılmasına ve bunlar üzerinde değişiklik/uyarlama ve eklemelerin yapılmasına izin verdiğini kabul etmiş sayılır.
Diğer Şartlar: Kendi nostalji afişlerini oluşturarak www.falimnostalji.com web sitesinde paylaşan katılımcılar, web sitesinin aşağıdaki katılım koşullarını baştan kabul etmiş sayılırlar:

www.falimnostalji.com web sitesinin (“Site”) içeriğine ilişkin fikri ve sınai mülkiyet hakları dâhil tüm haklar Kent Gıda’ya aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, yazı karakteri, dizimi ve sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili diğer mevzuat kapsamında korunmaktadır.
Sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, elektronik ortamda saklanması ve işleme tabi tutulması da sair ortamlarda saklanması ve işleme tabi tutulması, Kent Gıda’nın önceden yazılı iznine tabidir.
Sitede yer alan bilgiler Kent Gıda’nın önceden açık yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz.
İşbu web sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
İşbu web sitesine link verilmesi için, Kent Gıda’nın önceden açık yazılı izninin alınması gerekmektedir.
Katılımcılar, sitede yer almak üzere paylaştıkları her türlü içerik, görüntü, yazı ve sair materyalin Kent Gıda tarafından site ile sınırlı olmaksızın kullanılabileceğini, Kent Gıda’nın bunları dilediği gibi kullanma, bunlarda değişiklik yapma ve görsel, işitsel ve dijital her türlü mecrada bunları kamuya sunma hak ve yetkisine sahip olduğunu, bu kullanım sebebiyle Kent Gıda’dan telif hakkı dahil herhangi bir ücret ve/veya hak talebinde bulunmayacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Katılımcılar ayrıca siteye gönderdikleri materyallerle üçüncü şahıslara ait herhangi bir hakkın ihlal edilmediğini, aksi nedenle Kent’e yöneltilecek tüm taleplerden bizzat sorumlu olacaklarını da kabul ve beyan ederler.
Katılımcıların paylaşımları grup ya da kişilere karşı dini baskı, ırkçılığa teşvik, nefret ve şiddet yaratabilecek ve ırk, din, cinsiyet, milliyet, bedensel özür, cinsel tercih veya yaş gibi konularda ayrımcılık doğurabilecek içerikler, politik içerikler veya çocuk pornosu, sahtecilik, müstehcen madde kaçakçılığı, uyuşturucu tacirliği ve kumar gibi suç unsurları ya da yasadışı faaliyetleri içermemelidir. Katılımcıların web sitesini kullanarak bu ve buna benzer afişler tasarlayıp paylaşması halinde Kent Gıda yasal işlem başlatma ve bundan doğan tüm zararlarının tazminini talep etme hakkını saklı tutar.
Katılımcı, paylaştığı mani ile fotoğrafın Kent Gıda tarafından uygun görülen biçimde düzenlenmesine, sponsorlu olarak kullanılmasına ve umuma iletimine gayrikabili rücu olarak muvafakat eder.
Kent, sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Katılımcılar, site koşulları önceden haber vermeksizin Kent Gıda tarafından değiştirilebileceğini peşinen kabul etmiş sayılırlar. Kent Gıda dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimini sınırlandırabilir.
Kent, web sitesinin virüslere karşı korunması için gereken önlemleri almış olmakla birlikte, bu konuda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, herhangi bir veriyi indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.
Site içerisinde katılımcılar tarafından girilen her türlü içerik onaya tabidir. İlgili içerikler, site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra yayına alınacaktır. Kent içeriği uygun olmadığı tespit edilen içerikleri yayınlamama hakkına sahiptir. Kent ahlak ve adaba aykırı şekilde içerikleri giren kullanıcıların o güne kadarki yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
Kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, görüntüyü yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Kullanıcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve ilgili diğer yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülüklerin kendilerine ait olacağını bu gibi durumlarda Kent’in sorumlu tutulamayacağını ve Kent’e yöneltilecek taleplerin kendisine rücu edebileceğini kabul ve taahhüt ederler.
Üçüncü kişiler, isimlerinin/fotoğraflarının/fikir ürünlerinin izinsiz kullanıldığını tespit ettikleri durumda bu içerikleri iletişim kanalları üzerinden bildirebilir ve daha sonra kimliklerini belirten bir e-posta adresinden de yazarak şikayette bulunabilirler.  Bu durumlarda, bu kişilere ait fotoğraf ve içerikler yayından kaldırılacaktır ve Katılımcı yarışmadan diskalifiye edilecektir.
Siteye üye olmak ve paylaşımda bulunmak için ziyaretçilerden hiçbir ücret talep edilmez.
Kullanıcının uygulama ve buna bağlı sunulan hizmetleri yanlış kullanımından kaynaklanabilecek maddi, ticari itibar, sosyal itibar kaybı veya dolaylı ya da dolaysız özel, cezai, rastlantısal kayıp ve zararlardan Kent ve bağlı kuruluşları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Katılımcı, bir içerik paylaştığında; söz konusu görsellerin ve isminin herkes tarafından görüntülenebileceğini bilir; yüklediği içeriklerin kullanım hakkına sahip olduğunu; yüklediği manilerin tamamen özgün ve kendi fikir ürünü olduğunu,  üçüncü kişilerin fikri mülkiyet  haklarını ve isim, fotoğraf gibi kişisel bilgilerini ihlal eden içerikleri kullanmadığını, üçüncü kişilere ait fotoğraf yüklemiş ise bu kişilerin işbu Yarışma kapsamında fotoğrafının kullanılmasına rızaları olduğunu kabul eder.
Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi,fikir veya görsel materyali iletemez. Katılımcı, bu doğrultuda üçüncü kişiler tarafından gelebilecek iddia ve taleplere karşı tüm sorumluluğun tarafına ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
Katılımcılar, paylaşımların Kent Gıda ve bağlı şirketleri tarafından yeniden kullanılmasını peşinen kabul eder. Katılımcı, maniyi ve/veya fotoğrafı paylaştığı andan itibaren FSEK madde 18/2 kapsamında ve madde 21-25 kapsamında öngörülen işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, ses ve/veya görüntü ile nakline yarayan araçlarla umuma iletim ve madde 80 kapsamında yer alan bağlantılı hakların tamamını tüm hak ve yetkileri ile beraber münhasıran Kent Gıda’ya ait olduğunu ve hiçbir şekilde telif ücreti talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.
Katılımcı, işbu Katılım Koşullarının yanı sıra Aydınlatma Metnini de okuduğunu, yarışmaya katılım için paylaştığı fotoğrafın yarışma süresince Kent Gıda tarafından saklanacağına açık rıza gösterdiğini, yarışma bittikten sonra fotoğrafını #FalımNostalji hastaginden kaldırmadığı taktirde sadece Instagram kullanım koşulları ile bağlı olduğunu ve Kent Gıda aleyhine hiçbir hak ve talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
Katılımcının, yasal vasisi olduğu 18 yaşından küçük kişilere ait görselleri paylaşması halinde, paylaşımların web sitesine yüklenmesi anında söz konusu içeriklerin yayınlanmasını onayladığı kabul edilir. Kent dilerse herhangi bir sebep göstermeksizin 18 yaşından küçüklere ait bu içerikleri siteden çıkartabilir.
Katılımcıların paylaşımları herhangi bir mekan, iş kolu veya grup için tehdit ve saldırı içeren öğeler içermemelidir.
Katılımcıların paylaşımları ticari marka, şirket logoları, siyasi veya dini ifadeler de dahil olmak üzere ticaret ve reklam unsurları içeren görseller içermemelidir.
Katılımcıların paylaşımları zarar verme ve müdahale etmeye yönelik ya da çalışmayı durduran bilgisayar sistemlerini ele geçiren virüs, Truva atı, casus yazılımları, bot, solucan ve diğer bilgisayar kodlarını içermemelidir.
Katılımcıların paylaşımları uygunsuz (çıplak içeren ve pornografik), saldırgan, müstehcen, düşmanca, belirsiz, suçlayıcı, kötüleyici, aşağılayıcı (belli ırk, etnik kimlik, din, cinsel seçim, sosyo-ekonomik grup veya gruplarına rahatsızlık verebilecek ifade ve semboller) anlatımlar içermemelidir.
Katılımcıların paylaşımları başka web siteleri, adresler, e-posta adresleri, iletişim bilgileri ve telefon numaraları içermemelidir.

AYDINLATMA METNİ

Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş. (“Şirket”) veri sorumlusu sıfatıyla tüm kişisel veri işleme faaliyetleri sırasında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“KVKK”) uygun olarak hareket etmektedir. Bu sebeple Şirket’imizle paylaşılan her türlü kişisel verinin, KVKK ve ilgili ikincil mevzuata uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem verilmektedir. Şirket’imizin kişisel veri işleme süreçlerinde KVKK ile uyumlu olarak benimsenen ilke, uygulamalar ve süreçler https://tr.mondelezinternational.com/ uzantılı internet sitemizde yer alan Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası (“Politika”) içerisinde detaylı olarak açıklanmıştır. Şirketimiz, www.falimnostalji.com  adresinde gerçekleştirilen “Nostaljik Afiş” Yarışmasına katılımınız ile ilgili olarak paylaşacağınız kişisel verilerinizi aşağıda izah edildiği surette ve mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlenecektir.

Kişisel Verilerinizin İşlenme Amacı

Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde, Şirket tarafından ve/veya Şirketimiz nam ve hesabına sunulan ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve  icrası, Şirketimiz tarafından düzenlenecek promosyon, tanıtım, kampanya ve  yarışma süreçlerinin planlanması ve icrası, promosyon, kampanya ve yarışma katılımcıları ile iletişim kurulması, hukuki güvenliğin sağlanması, istatistiksel çalışmalar yapılması, Şirketimiz tarafından ve/veya Şirketimiz nam ve hesabına sunulan ürün ve/veya hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların yapılması, Şirketimizin ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması ile ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla (“Amaçlar”) ve bu amaçlarla sınırlı olarak işlenebilecektir.

Buna göre Şirketimizin promosyon, tanıtım, kampanya ve yarışma gibi faaliyetleri sebebiyle ile bizimle paylaştığınız isim, soy isim, elektronik posta adresi, sosyal medya hesaplarınız, fotoğraf ve görüntüleriniz gibi her türlü kişisel veriniz Amaçlar dahilinde işlenecektir. Şirketimiz ile paylaştığınız verilerde yer alan ve şahsınıza ait olmayan kişisel verilerin sahiplerini bu Amaçlarla ilgili olarak bilgilendirmek ve kendilerinin rızasını almak da sizin sorumluluğunuzdadır.  Aksi durumda ilgili kişisel veri sahiplerinin Şirketimize yöneltecekleri iddia ve taleplerine ilişkin sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. Şirketimiz doğrudan size ait olanlar gibi üçüncü şahıslara ait olan ve rızasını alarak tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel veriler için de işbu Aydınlatma Metni’nde belirtilen usul ve esaslara uygun olarak veri işleme faaliyetini Amaçlar ile sınırlı olarak sürdürecektir.


Kişisel Verilerinizin Aktarıldığı Taraflar ve Aktarım Amaçları

Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde, Şirketimiz tarafından Amaçlar kapsamında Şirketimiz yetkilileri, hissedarları, grup şirketleri, iştirak ve bağlı şirketleri ile Şirketimizin hizmet ve/veya danışmanlık aldığı kişi ve şirketlerle, Şirketimizin iş ortaklarıyla, tedarikçileriyle, kanunen yetkili kamu kurumları ve özel kişilerle paylaşabilmektedir. Bu kapsamda Şirketimiz tarafından işlenen kişisel verileriniz Politika’da belirtilen amaçlarla yurt dışına aktarılabilmektedir. Şirketimiz, kişisel verilerinizin işlenmesinde bulut depolama hizmeti de kullanabilir.

Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından kişisel veri sahiplerine açıkça ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı bilgilendirmede bulunularak, gerekmesi halinde açık rızaları alınarak, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, yukarıda açıkça belirtilen Amaçlarla bağlantılı ve sınırlı olarak, ölçülülük prensibi çerçevesinde toplanmakta, kullanılmakta, kaydedilmekte, depolanmakta ve işlenmektedir. Bu kapsamda kişisel verileriniz, Şirket’imiz tarafından e-posta, telefon, internet sitemiz, sosyal medya, mobil uygulamalarımız ile kampanya/yarışma ve promosyon katılım taleplerinin alınması yoluyla toplanabilecektir.

Kişisel Verilerinizin Saklanması

Şirketimiz işlediği kişisel verileri, ticari faaliyetlerinin yerine getirebilmesi amacıyla, uygun süre zarfında fiziksel veya elektronik ortamda güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Şirketimiz kişisel verilerin saklanması ve korunması hususunda KVKK başta olmak üzere ilgili mevzuatta öngörülen tüm tedbirleri alma hususunda azami gayret göstermektedir. Buna göre Şirketimiz, kişisel verileri ilgili mevzuat uyarınca saklanmasına cevaz verilen veya zorunlu tutulan sürelerin veya kişisel verilerin işlenme amaçlarının sona ermesi durumunda, re’sen yahut sahiplerinin talebi üzerine silmekte, yok etmekte yahut anonim hale getirmektedir. Kişisel verilerin söz konusu yöntemler vasıtasıyla silinmesi durumunda, bu veriler tekrar hiçbir şekilde kullanılamayacak ve geri getirilemeyecek şekilde imha edilmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Kanun’un 11. Maddesinde Sayılan Haklarınız

Kişisel veri sahibi olarak Kanun’un 11. maddesi uyarınca;
• Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
• Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
• Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
• Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
• Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
• Kanun’a ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
• İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması durumunda buna itiraz etme,
• Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme,
hak ve yetkilerine haiz olup, kişisel verilerinize ilişkin taleplerinizi Politika’da ayrıntılı olarak belirtilen şekilde Şirketimize iletmeniz halinde, Şirketimiz yasal süre içerisinde talebinizi yanıtlayacaktır.

MUVAFAKATNAME

Kent Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’ye ait olan ‘Falım’ markası adına yapılan “Nostaljik Afiş" isimli yarışmada paylaştığım ve tamamen kendi fikir ürünüm olan maninin ve /veya  fotoğrafımın marka tarafından uygun görülen biçimde düzenlenmesine, www.falimnostalji.com adresinde kullanılmasına, umuma iletimine, geri dönülmez biçimde muvafakat ediyorum.

Kent Gıda tarafından kampanya kapsamında meydana getirilen/getirilecek görseller ile işitsel öğe/fikir ve sanat ürününe ilişkin fikri ve sınai haklarının tamamı Kent’e ait olup, maninin ve/ veya fotoğrafın kısıtlamasız telif hakkını 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine dayanarak Kent Gıda’ya devrettiğimi ve hiçbir şekilde telif ücreti talep etmeyeceğimi kabul ve taahhüt ederim.

Aynı şekilde www.falimnostalji.com adresinde ilan edilen yarışma Kullanım Koşulları ile Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metnini okuduğumu, kişisel verilerimin yarışma koşulları doğrultusunda işlenmesi ve üçüncü kişilere aktarılması konusunda muvafakatim bulunduğunu kabul ve taahhüt ederim.

COMMENTSPopüler Yayınlar

Öne Çıkan Yayın

Microsoft TikTok'a Talip

TikTok operatörü ByteDance Technology, ABD yazılım devi Microsoft'un Hindistan ve Avrupa da dahil olmak üzere tüm popüler kısa video uyg...

Ad

#Eşcinsellik nedir,2,#Heteroseksüel nedir,1,#izmirdeprem,1,#LGBTİ nedir,1,#mügeanlı,1,0 212 482 03 37 nolu telefon,1,0212 907 05 23,1,0212 918 00 55,1,0212 918 00 55 kimin,1,02129070523 kime ait,1,02129180055,1,1 Damacana su neden 19 Litredir,1,1 Hafta maçları,1,10 Mart 2019,1,10 yasinda filazof,1,10 yasindaki kitap kurdu,1,10 yaşinda filozof,1,14 Şubat Sevgililer Günü,1,15 Ağustos,1,15 tatil ne zaman başlıyor,1,15 Temmuz,1,15 Temmuz Demokrasi,1,15 temmuz logo,1,17-25 Aralık yargıya darbe,1,2018,1,2018 Erken Seçim Anketi,1,2018 Seçim Anketi,1,2019 oranları,1,2019 seçime girecek partiler,1,2019 sigara fiyatları,1,2019 sigara zammı,1,2019 sömestr tarihi,1,2019 ve 2020 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor,1,2019 yerel seçim,2,2019 yılı memur maaş zamları,1,2020 bekçi alımı ne zaman,1,2020 okullar ne zaman kapanacak,1,21 Mart Perşembe,1,221B Baker Sokağı,1,221b Baker Street,1,24 Haziran,1,27 Eylül 2019 Cuma,1,28 Evin Restorasyonu,1,28 Şubat Darbesi Maliyeti,1,29 Ekim Resmi Tatil mi 2019,1,3. Havalimanı,1,3. Havalimanı Adı Ne,1,31 mart,1,31 Mart 2019,1,31 Mart 2019 Yerel Seçimleri,1,5816 nolu kanun,1,6 Nisan Sigara zam,1,6 şubat a101 indirim kataloğu,1,7 Sayısının gizemi,1,909.605,1,910.325,1,A 101,1,a 101 13 subat 2020,1,a a101 aktüel ürünler,1,a a101de bu hafta neler var,1,A word,1,A&G ( Adil Gür),1,A&G Araştırma,1,a101 aktüel 2020,1,a101 aktüel 6 şubat 2020,1,a101 indirimleri,1,A101 marketleri,1,a101 telefon,1,ABD,2,abone sayısı,1,Acil Durum Çantası,1,Acun Ilıcalı,1,Acun ILICALI Survivor 2020,1,açık ara kim önde?,1,adalet,1,Adalet Bakanlığı,1,adana mutabakatı maddeleri,1,Adana Mutabakatı nedir,1,ADANA SARIÇAM AKKUYU,1,adaya direk uçuş var mı,1,Adil Gür,1,Adil Gür son anket,1,Adnan Menderes,1,AFAD,1,Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı,1,AGİ,1,Ağaoğlu'nun borcu silindi,1,ağlık Bakanlığı,1,ahmak kelimesi,1,Ahmak kime denir,1,Ahmak Sözlük Anlamı,1,ais,1,ais ösym,1,Ak Parti,5,Ak Parti Bor Belediye Başkan,1,AK Parti Genel Başkanı,1,AK Parti Samsun,1,Akdeniz,1,Akıllı,1,Akıllı Telefonlar,1,Akraba Evliliği,1,Aksolat Nedir,1,Aksolatlar Denizde mi,1,Alan Ball,1,algı,1,Alibaba,1,Alkaline water at home,1,Almanları korku sardı,1,Amaçları nedir,1,amcaya geçmiş olsun mesajı,1,Amerika,1,Amerika Birleşik Devletleri,2,Amigdala nedir,1,ANAR Anket sonuçları,1,Andy ar son seçim anketi,1,Ankara Polisiyesi,1,Ankara'da deprem,1,anket,3,Anket sonuçları,1,Anlamlı Özel ve Kısa Cuma mesajları,1,Antalya,1,apk,1,Apple,1,ara tatil ne zaman,1,araba,1,Arnavutluk,1,Asgari ücret 2019,1,Asgari Ücret Tespit Komisyonu,1,asgari ücret zam oranı,1,Aside Tatlısı nasıl yapılır,1,askerî vesayet,1,Askerler Neden Haki Rengi Tercih Ederler,1,aslında bizim adamlığımızı,1,asmr,1,asmr slime,1,Aspark Owl,1,astroloji,1,Astronom ve Astronomi Nedir,1,Asya,2,Aşk mı,1,Aşure,1,Aşure Duası,1,Aşure günü,3,Aşure nedir,2,Atama,1,Atatürk,1,Atatürk’ü Koruma Kanunu,1,Avrupa,1,Avustralya,1,Aydın,1,aylık ne kadar maaş alacak,1,ayran,1,Azospermi nedir,1,b,1,B vitamini,1,B vitamini yiyecekler,1,back to school,1,back to school 2019,1,BAE,1,Bağ-Kur,1,Bahçeli,1,balığa limon sıkılır mı,1,balık,1,Balıkesir,1,bankalar,1,Barbie Kent,1,Başkanlık Sistemi,1,başvuruları ne zaman 2019,1,Behzat Ç,1,Behzat Ç BluTv,1,bekçi alımı 2020 başvuru,1,bekçi alımı 2020 başvuru formu,1,bekçi başvurusu yap 2020,1,bekçilik Haber,1,Bel Ağrıları,1,benzin,1,Beyaz Saray,1,Beyond Meat,1,Bıcı Bıcı dinle,1,Bıcı Bıcı izle,1,Bıcı Bıcı şarkısı,1,Bıcı Bıcı Yaparım Dalinle,1,biber,1,Big Lots,1,Bikarbonat,1,Bilal Hancı,1,Bilsem sınavı ne zaman,1,bilsem sınavı ne zaman 2019 2020,1,BİM marketleri,1,bimcell faturalı tarifeler,1,bimcell konuşma paketleri,1,bimcell müşteri hizmetleri,1,Binali Yıldırım,1,Binali Yıldırım canlı yayın izle,1,Binali Yıldırım İstanbul,1,BİR ÇİKOLATAYA BİR DEPO BENZİN,1,Birinci Cemre,1,bitcoin,1,Bop,1,BOP Eşbaşkanı,1,Bor Belediye Başkanı,1,Bosna,1,Bosna Hersek,1,böl,1,Bölge Hava,1,Brenton Tarrant,1,BT,1,Burcunuza Göre Hangi Bitkisin,1,burcunuza göre hangi ruju kullanmalısınız,1,Burcunuza göre ruj seçimi,1,Burçlara göre evler,1,Buse Arıcı,1,Bükreş,1,Büyük buluşma,1,Büyükşehir,1,ByteDance Technology,1,Caner Erkin,1,canlı,1,Canlı Korona Virüs Haritası,1,Canlılarda Bulanan Ortak Özellik,1,Cem Davran,1,cemre,1,cemre nedir,1,cep telefonu neden çekmiyor,1,Charlie Ilsley,1,CHP,5,CHP nin kaybedeceği iller,1,CHP ve İyi Parti ittifak,1,CIA,1,COİNDESK,1,Corona virüsü nedir,1,Corona virüsü Üzüm Sirkesi,1,Coronavirüsler,1,crp değeri,1,crp kaç olmalı,1,CRP Nedir,1,crp yüksek,1,Cuma hutbesi,1,Cuma mesajları,2,Cumanın özelliği nedir,1,Cumartesi,1,Cumhur İttifakı,2,Cumhur ittifakı oy oranları,1,Cumhurbaşkanı,1,Cumhurbaşkanı Hükümet Sistemi,1,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,2,cüneyt özdemir,1,Çağatay Ulusoy,1,çanta içeriği,1,çantada neler var,1,çantada neler var Haber,1,Çarpım tablosu,1,Çeyrek altın FİYATI,1,çeyrek ne kadar,1,çift katlı konteyner evler,1,Çoban Yıldızı Nedir,1,Çocuğunuza Yeteri Kadar Süt İçirmiyorsanız Eğer?,1,Çocuk,1,çocuk ödev,1,Çocuklar,1,çölyat hastalığı,1,d vitamini nelerde var,1,dead,1,Deep Fake videolar,1,Deepfake nedir,1,Denizli,1,deprem,2,deprem çantası,1,deprem çantası içeriği,2,deprem çantasın neler olur,2,deprem çantasında olması gerekenler,1,Deprem Nerede Olsu,1,devlete paralel yapılanmalar,1,digital platformlar,1,Dila,1,Dila Kent,1,DilaKent,1,dini hikaye,2,dinle,1,Diriliş Ertuğrul;Magazin,1,Diş Protezi Nedir,1,dizi,3,dna,1,do a barrel roll,1,Doç. Dr. Kağan Kurtoğlu,1,doğal dezenfektan nasıl yapılır,1,Doğu Akdeniz,1,doğum günü,1,Doğum günü kutlamaları,1,doğum günü mesajları,1,dolar çıkacak mı,1,dolar düşecek mi,1,Dolar ne kadar olur,1,Donald Trump,5,Donald Trump Kimdir,1,Donald Trump öldü,1,Doodle,1,Dorian Kasırgası,1,Dorian live stream,1,download,1,Dr. Muhammed Faysal,1,Dua,1,Dubai Motor Show,1,Dünya,12,Dünya Günü Nedir,1,dünyada hangi ülkede kaç vaka görüldü,1,dünyanın en hızlı otomobilleri,1,Düşündüren kısa hikaye,1,E Okul Meb,1,E okul Yönetim Bilgi sistemi,1,e-okul,1,E-Okul LGS,1,E-okul öğrenci öğretmen girişi,2,e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi,2,Easterbrook,1,eba frekans ayarlama,1,EBA ilkokul,1,eba kanal frekansları,1,EBA TV,1,EBA TV frekans,1,eba tv frekansı,1,eba tv ilkokul frekans,1,eba tv ortaokul frekans,1,EBSMY Nedir,1,Eğitim,4,Eğitim Haberleri,3,EĞİTİM Mİ,1,Eğlence,1,Eğlenceli,1,Eğlenceli Çocuk Videosu,1,ek ödeme sorgulama,1,Ekip Portal,1,ekmek,1,ekobs edevlet girişi,1,ekobs ek ödeme,1,ekobs giriş,2,ekobs login,1,ekobs performans ödemesi sorgulama,1,Ekonomi,13,Ekonomi Haberleri,3,ekops saglik gov tr,1,Ekrem İmamoğlu,2,Ekrem İmamoğlu FOX,1,Ela,1,Elazığ,1,elektrikli araba,1,Elmalı Profiterol,1,emax,1,Emekli maaşı,1,emekli zammı,1,Emeklilikte yaşa takılanlar,1,Emekliye yeni zam,1,Emmanuel Delerm,1,en çok çıkan,1,En düşük emekli maaşı,1,en güzel cuma mesajları,1,en kolay ve lezzetli güllaç nasıl yapılır,1,en popüler duyulmamış ilginç,1,En Son Anket Sonuçları,2,Enel X,1,Enerji Petrol Gaz,1,enes batur twitter vdeosunda çalan şarkı,1,enesbatur,1,Enflasyon,1,engelli aylığı,1,ep telefon operatörleri,1,Epididim kist eksizyonu,1,Epididim rezeksiyonu,1,ePttAVM maske,1,Erdoğan,2,Erken emeklilik,2,Ersin KORKUT,2,erzurum fıkarası,1,Eskişehir,1,espirili geçmiş olsun mesajları,1,Esra Erol,1,Eş Durumu,1,eşcinsel evlilik,1,Etiyopya,1,ev aletleri,1,evde bakım,1,Evde bakım aylığı,1,Evde maske,1,evli çiftle,1,Facebook,1,Fahrelnisa Zeyd,1,fakirlikten kurtulma duası,1,falım nostalji,1,fas,1,Faşizm nedir,1,Fatih şifresi,1,Faydalari Nelerdir,1,Fazileti Nedir,1,Fenerbahçe Galatasaray derbisi,1,Ferigim,1,feriğim,1,FERİĞİM,1,Fesbuk giriş yap,1,fıkra,1,FİLE marketleri,1,filozof Atakan,1,finansal teknoloji,1,firma,1,fiyat artışı şikayet,1,Fotoğraf makinesi nedir,1,FOX TV,1,France,1,Fransa,1,futbol,1,Füze Savunma Sistemi,1,Gatchina,1,Gaziantep,1,Geçici Barınma Merkezi,1,Genar,2,Gençlik ve Spor Bakanlığı,1,Genel Seçim Anket Sonuçları,1,George H. W. Bush,1,Gerçek Zamanlı Bilgi,1,Gerçek zamanlı koronavirüs canlı harita,1,Gerekli Temel Malzemeler,2,Gezi olaylarının faturası,1,Gezici,2,Global Top 200,1,Golan tepeleri,1,Google,3,google anket,1,Gordon Banks,1,Göbek Fıtığı Kimlerde Olur,1,Göbek Fıtığı Nasıl Tedavi Edilir,1,Greta Thunberg,1,Güldür Güldür,1,Güllaç nasıl yapılır,1,Güllaç yapımının püf noktaları,1,gün gün belirtiler,1,güncel,10,güncel saat,1,güncel sigara fiyatları,1,gündem,2,günlük burç yorumları,1,Habeer,1,Haber,174,Haberler,4,Habur,1,Hac - umre yasağı,1,Hacamat Nasil Yapilir,1,Hacamat Nedir,1,Haftanın Maçları,1,hafter,1,Haki Renk Nedir,1,haksız fiyat artışı şikayet bildirimi,1,haksız fiyat artışı şikayet bildirimi mobil uygulaması,1,Halikarnas Balıkçısı,1,Halk Destek Kredisi,1,Halkbank A.Ş.,1,Halkbank Genel Müdürü,1,Hangi burç kadını hangi renk ruj tercih eder,1,hangi kanalda,2,Hangi partiler var,1,hangi sigaralara zam geldi 2019,1,Harnut tarifi,1,Harrison McCain,1,Hatay,1,Hatla ilgili haber,1,Hatmi Çiçeği,1,Hava saldırıları,1,hayal,1,Hayat,1,her sey guzel olacak,1,Her şey çok güzel olacak,1,Heyet,1,Hibrit dijital kameralar nedir,1,hikaye,3,hikayemizi izle,1,Hindistan cevizi,1,Hindistan cevizi yağı,1,Hindistan Yolu Nedir,1,hipersonik silahlar,1,Hollywood,1,Hong Kong,2,Honor 8A,1,hotmail giriş,1,hotmail otur,1,Hotmail oturum açma nasıl olur?um aç,1,How is Corona Virus protected,1,How to prepare,1,Humint nedir,1,Hurricane live stream,1,Hz Muhammed Adaleti,1,Hz Peygamber,1,Hz. Ömer,1,IBM Food Trust,1,II. Abdülhamit,1,InSight prob,1,Is Grape Vinegar Good for Coronavirus,1,İkinci Cemre,1,İlk renkli televizyon,1,ilkokul,1,İmamoğlu,1,İmamoğlu canlı yayın izle,1,İndigo çocuk,1,İnfaz Koruma Memuru,1,infaz koruma memuru 2018,1,İngiliz,1,İnternet Explorer,1,iPhone 11 fiyatı,1,iPhone 11 özellikleri,1,İrem Helvacıoğlu,1,ise los recomiendo,1,İski Memur alım,1,İSKİ memur alımı başvuru,1,İslamabad,1,İsmail Küçükkaya canlı yayın izle,1,İsrail,4,İstanbul,1,istanbul depremi,1,İstanbulda okullar,1,İstemezükçüler kimdir,1,İstihare Namazı,1,iş başında,1,italya,1,ittifaklar ne yapacak,1,iyi parti,1,İyi Parti oy oranları.,1,Japon,1,Jennifer Lopez,1,Kabenin Örtüsü,1,Kabenin örtüsü ne zaman ve kim tarafından değiştirilir,1,Kabenin örtüsünde hangi dualar,1,Kaç Çeşit Diş Protezi Vardır,1,Kaç Rekattır,1,kaç yılında,1,Kadrosu,1,Kanada,1,kanal,1,Kanal İstanbul,1,Kanal İstanbul Güzergahı,1,KANAL İSTANBUL NEDİR,1,Kanal İstanbul Projesinin özellikleri,1,KANAL İSTANBUL SON DURUM,1,kapanış saatleri,1,KARAKTER Mİ,1,Kardeş Çocukları,1,kardeş çoçukları dizisi ne zaman başlıyor,1,Kardeş Kıskançlığı,1,Kastamonu,1,Kastamonu Devlet Hastanesi,1,katılığımızı yumuşatan,1,kavram,1,Kavurma nasıl yapılır,1,kaza,2,Keçiboynuzu pekmezi nasıl yapılır,1,kefir,1,KEHANETLER KİTABI,1,kelime,1,Kemal Kılıçdaroğlu,2,Keskü Mıstık,1,Kılıçdaroğlu,2,Kırım Hanlığı Beyi,1,Kırmızı pancar turşu tarifi,1,kısmet İçin,1,kim kazanacak,1,Kim Milyoner Olmak İster,1,kimdir,1,kime ait,2,kime nasıl çalışmaktadır,1,kimin telefonu,1,kimler arasında imzalanmıştır,1,Kocaeli,1,Kocaelide okullar tatil mi meb,1,Kolay kakaolu kek tarifi,1,kolay krep tarifi,1,Kolay pratik hazır güllaç tarifi,1,kolay ve pratik bir kakaolu kek tarifi,1,kolonya ve dezenfektan,1,komik,1,komik bilmeceler,1,komik doğum günü mesajı,1,Konsensus,4,Konsensus anket,1,Konsensus araştırma,1,Konser,1,Konya,1,korona belirtileri,1,korona virüsü,1,Koronavirüs Nedir,1,koronavirüs sonuçları,1,KPSS lisans ve önlisans sınavı,1,Kraliçe,1,Krep nasıl yapılır,1,Kristal çocuk,1,Kura çekilişi takvimi,1,Kura Tarihi,1,Kursk,1,Kursk Rus Nükleer denizaltı,1,kurt,1,kutudan ne çıkacak,1,kutudan ne çıkacak challenge,1,Kuymak nasıl yapılır,1,Kuzu küşleme kebabı nasıl yapılır,1,Küçük Prens kimdir,1,Küçük Prens yazarı,1,lale,1,Lamborghini,1,Lanzarotti Malocelli,1,LED ışıklar,1,Les Gilets Jaunes,1,lgbt,1,LGBT li var mı,1,LGBT nedir,1,lgs,1,Libra,1,Libra Nedir,1,libya,1,libyada son durum,1,limon,1,lise frekans,1,logo,1,Lokanta,1,Loon Projesi,1,lusiyen,1,Lübnan,1,maaş zammı,1,Macron,1,maç,1,Madde Döngüsü Ne Şekilde Oluşur,1,Madde Döngüsü Nedir,1,maddeleri nelerdir,1,magazin,17,Magazin Haberleri,4,Mahmud Saleh,1,MAK,1,Makale Haber,1,man poops inside shop,1,Man trusted a fart,1,Manhattan,1,Manisa,1,Marco Polo,1,Mare nostrum,1,Mark Zuckerberg,1,market açılış saatleri,1,market fiyat şikayet,1,Marketlerin açılış kapanış saatleri kaç,1,marmara depremi,1,Martin Petersa,1,maske,1,maske.epttavm.com,1,Maybach S-Serisi,1,mayın,1,Mc Donald's,1,Mccain food,1,meb,1,Mediar,1,megri,1,megri megri,1,Mehmed Şakir Paşa,1,Mehmet Ali Nuroğlu,1,Mehmet Hakan Atilla kimdir,1,Mekanizm nedir,1,mektup,1,Memur,1,Memur Alımı,1,Memur Alımları,1,Memur maaş,1,Memur maaş zamları,1,memur maaş zammı,1,Meral Akşener,1,Merzifonlu Kara Mustafa Paşa,1,mesaj,1,mesajları,1,Mesir macunu,1,Mesir macunu faydaları,1,Mesir macunu zararları,1,Metodbox,1,Metropoll,3,MHP,5,MHP lideri Bahçeli,1,mıhlama tarifi,1,Mısır,2,millet ittifakı hangi partiler,1,Millet İttifakı nedir,1,millet ittifakı ve cumhur ittifakı oy oranları,1,Milli Eğitim Bakanlığı,1,milli piyango bilet sorgulama,1,milli piyango bilet sorgulama 2019,1,milli piyango yılbaşı bilet sorgulama,2,milli piyango yılbaşı çekilişi bilet sorulama 2019,1,Milli Savunma Bakanlığı,1,mis sokak,1,Mizah,1,Monika Bickert,1,Morpa Kampüs Nedir,1,Moskova metrosu,1,motosiklet,1,Mucize doktor,1,Mucize doktor iş başında,1,Muğla,1,muhafazakar kesimler,1,Muhammed Bin Selman,1,Murat Giray Han,1,Murat Yıldırım,1,Mustafa Dönmezer,1,Mustafa Varank,1,Müşteri Hizmetleri direk telefon,1,Nadide Sultan aslen nereli,1,Nadide Sultan eşi kim,1,Nadide Sultan kaç yaşında,1,Nadide Sultan Türkoğlu,1,Najwa Kassem,1,Nane Limon nasıl yapılır,1,nasıl bağlanır,1,nasıl kullanılır,2,Nasıl Yapılır,2,NATO,2,ne demektir,1,ne işe yarar,2,Ne kadar maaaş alırım,1,ne zaman,1,ne zaman yazıldı,1,Necati Şaşmaz,1,neden arama yapılamıyor,1,neden ismi Corona,1,nedir,1,Nedir Haberleri,1,nefis kek tarifi,1,Nefis Revani Tatlısı Tarifi,1,Nefis Talaş Böreği Tarifi,1,Neresidir,1,Nestle,1,Netflix Türkiye,1,News,3,nezaketimizi,1,NHS kanser,1,Nidovirales,1,Nikola Tesla Kimdir,1,Niye kıymetlidir,1,Nöbet 7/24,1,NTV,1,Odysseus’un Destanı,1,Oğuz Haksever,1,oksulluğu,1,okul tatili istanbul valiliği,1,Okul VBS giriş ekranı,1,okula dönüş 2019,1,okula dönüş alışverişi,1,okula dönüş kırtasiye alışverişi,1,OKULA DÖNÜŞ WOOHOOBOX,1,okullar ne zaman açılıyor 2019-2020,1,Okullar ne zaman kapanacak,1,Okullar tatil olacak mı,1,Okullar ttil mi,1,okulların açılmasına geri sayım,1,Okulların açılmasına kaç gün kaldı,1,okulların açılmasına kaç gün var,1,Okulun İlk Günü,1,Onur Yürüyüşü,1,Optimar,2,ORC,1,Orc anket sonuçları,2,ORC Yerel Seçim Anket,1,Orkoz nedir,1,Orta Doğu,1,Ortadoğu,1,ortak canlı yayın ne zaman,1,Oslo,1,Osman Arslan,1,Osmanlı,2,osym,1,osym giris,1,otomatik güncelleme,1,otomobil,1,Ottoman Airport,1,outlook,1,OY,1,oy oranları,1,Oyuncak,1,Oyuncak Videoları,1,oyunu kullan,1,ödev yapmayan çocuk,1,ÖGG 79 sınav sonuçları,1,ögg sınav sonuçları,1,ögg sınav sonuçları ne zaman,1,Öğretmen Maaşı,1,Ölüm tarihi ve yeri,1,önemli olaylar,1,ösym ais,1,ösym giriş,1,ösym giriş yerleri,1,ösym gis,1,ösym sınav yerleri,1,Öykü Gürman,1,özel güvenlik sınav sonuçları sorgulama,1,özel sektör,1,Özkan Meydan,1,Pakistan Başbakanı Imran,1,Pakistan Dışişleri,1,Pancar turşusu nasıl yapılır,1,parçala,1,paris canlı izle,1,patates,2,Pazartesi,1,pejmürde,1,Pejmürde ne anlama geliyor?,1,Pejmürde ne demek,1,Pentagon,1,Peters,1,peynir ve yoğurt,1,Piar,1,Pir Mehmet Çeşmesi,1,Pir Mehmet Çeşmesi nerede,1,PKK,1,please choose a certificate and try again,1,Politika,6,Porsiyon Miktarı,1,Prens Harry,1,PTT Messenger,1,Putin,3,PUTİN,1,Putin sana ne yaptı,1,rahatlatıcı video,1,Ramazan ayı,1,Ray Wilson,1,Recep Tayyip ERDOĞAN,3,Reis,1,relaxing,1,resmi gazete,1,Reuters,1,Revani Nasıl Yapılır,1,Reyhanlı,1,Reynmen,1,REYNMEN ELA ŞARKI SÖZLERİ,1,Reynmen Spotify,1,Rızık dua,1,Ricky Martin,1,Romantik,1,Romanya,1,Rusya,2,Rusya Devlet Başkanı,2,Rusya Savunma,1,Rüya Tabiri Hangi Durumlarda Yapılır,1,Rüya Yorumları,1,Rüyada köpeklerin saldırdığını görmek,1,Rüyalar neye Göre Yorumlanır,1,S-400,2,S600 fiyatı ve vergiler,1,S600 Maybach kaç para,1,S600 Maybach ne kadar,1,saat kaç,1,saat kaçta,2,saat kaçta açılıyor,1,saat kaçta kapanıyor,1,Saatler geri alındı mı,1,saatler ileri alındı mı,1,saatler ne zaman geri alınacak,1,Sabah Namazı Nasıl Kılınır,1,Sabah uyanmak,1,sağlık,11,Sağlık Bakanı 00:30,1,Sağlık Bakanlığı,1,Sağlık Bakanlığı KPSS 2020,1,sağlık bakanlığı portal,1,sağlık bakanlığı sigara bıraktırma sertifikası,1,Sağlık Haberleri,12,Sağlık Personel alımı,1,sağlıkta çağdışı kalmışlık,1,Sakarya,1,saman,1,Samsun,3,Sanat,1,Sanayi ve Teknoloji Bakanı,1,Sarah Sanders,1,Sarı yelekler canlı yayını,1,Sarı Yelekli,1,satisfying video,1,Satürn Gezegeni,1,Satürn Gezegeni Nasıl,1,Savaş,1,sayılar hangileri,1,Sayısal Loto en çok çıkan sayılar,1,sbp thsk gov tr course view,1,secimden sonra dolar yükselir mi,1,seçi anket,1,seçim,3,seçim anket,2,seçim anketi,1,seçim anketine katıl 2019,1,Seçim Haber,2,Seçim sonrası dolar 10 lira olur mu,1,seçimden sonra dolar ne olacak,1,seçime girecek partiler listesi,1,sel baskını,1,sel bastı,1,selin ciğerci erkek hali,1,Selin Ciğerci erkek hali ismi,1,Sen Anlat Karadeniz,1,sen de katıl,1,Sentrozam ve Özellikleri Nedir,1,Series A,1,Serkan Baran,1,Ses Kısılması Nedir,1,Ses Neden Kısılır Tedavi Şekli Nasıldır,1,sevgi pınarlarımızı kurumaktan koruyan,1,sevgili,1,Sevgililer Günü,1,Seyahat,1,Seyhata,1,Sherlock Holmes,1,Sıcak Soğuk limonata tarifi,1,sıkılmaz mı,1,Sınav Başarı Duası,1,sınav duası,1,sınav yerleri,1,Sınava Girmeden Önce Okunacak Dualar,1,Sınavına girerken okunacak kısa dualar,1,Siber Dünya,1,Siber Kapasite Artırımı Programı,1,Siber Yıldız,1,sigara bıraktırma kursu 2019,1,sigara fiyatları güncel,1,sigara zam,1,sigara zam 2019,1,sigara zam fiyatları,1,Sigara zamları,1,Sigara zammı,1,sigara zammı 2019,1,Sigaraya zam,1,sigaraya zam geldi,1,sigaraya zam son dakika 2019,1,Simontox,1,Sinan Tuzcu,1,Sir John Tenniel,1,Sisi,1,sismometre,1,Sivas Madımak,1,Siyah Kıta,1,Siyah Kıta Neresidir,1,siyaset,3,Siyaset Haberleri,3,Siyonizm,1,slime,1,slime asmr,1,slime challenge,1,slime satisfying,1,slime videos,1,soğan,1,Sokak Yürüyüşü,1,son anket,4,Son Dakika,20,Son Dakika Deprem,1,Son Dakika Haber,2,Son Dakika Koronavirüs Haritası,1,Son Depremler,1,SONAR,1,Sonar anket sonuçları,1,sorgulama,1,sosyal,1,Sosyal medya,1,Sot Lu Pan,1,South China Morning Post,1,sömestr tatili,1,Spal-Roma 2-1,1,Spor,1,SSK,1,Su Altında Örümcek Yaşar mı,1,Suriye,5,Suriyeli,1,survivor,2,Survivor 2019 hangi ülkede çekiliyor,1,Survivor 2019 sahilleri neresi,1,Survivor 2020,4,Survivor 2020 saat kaçta başlayacak,1,Survivor 2020 sahiller,1,Survivor 2020 Ünlüler,2,Survivor 2020 Ünlüler Takımı Kadrosu,1,Survivor hangi günler,1,survivor ne zaman başlayacak,3,Suud,1,Suudi Arabistan hükümeti,1,Süleyman Soylu,2,Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz Hadislerle Kur’an ve Sünnet,1,Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz Peygamberimizden Dini Hikâyeler,1,Süper Lig,1,Sürpriz,1,Süt,1,Süt Sağma Makinesi Nedir,1,Swissotel The Bosphorus,1,Sylvester Stallone,1,sypd sağlık gov tr,1,Şampiyon,1,Şans topu,1,Şans topunda en çok çıkan numaralar,1,şarj merkezi,1,şefkat damarlarımızı,1,şiir,1,Şimdi saat kaç,2,şişelenmiş su,1,ŞOK marketleri,1,Tabakhane,1,tabela,1,tahmin,1,takipçi mi,1,talaş böreği,1,talaş böreği hangi yöreye ait,1,talaş böreği masterchef,1,tanpa iklan terbaru,1,Tapınakçılar,1,tarif,1,Tarih,1,Tarihte Bugün 17 Şubat,1,Tarihte bugün 18 Şubat,1,tarkan,1,Tatil Yerleri,2,Tavuğun Buzu nasıl çözülür,1,Teka,1,Tekirdağ,1,Teknoloji,8,Teknoloji haber,1,Teknoloji Haberleri,15,teknoloji transferi,1,telefon,4,Telefon Alırken dikkat edin,1,televizyon,1,temizleme,1,Temizlik Benim İşim,1,Temizlik Benim İşim Bugün Neden Yok,1,Tencent Holdings,1,Teravih namazı,1,Teravih namazı nasıl kılınır,1,teselli ikramiyesi nedir,1,Testi Nerede Yapılıyor,1,TFF,1,Thunberg,1,ticaret bakanlığı market şikayet,1,TikTok,1,Timisoara,1,TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu,1,Tohum Kabuğu,1,Toki,1,TOKİ 100 Bin sosyal konut kura çekilişi,1,Toryum,1,Trabzon,1,TRT EBA,1,trt eba frekans,1,trt eba tv frekans bilgileri,1,TRT EBA TV kurulumu,1,tsk,1,TTNET telefon,1,TTNET telefon çekmiyor,1,tubateb,1,tubateb cevapları,1,tubateb son test cevapları,1,tubatis,1,Tuki,1,turizm,1,Turkcell müşteri hizmetlerine kisa yoldan bağlanma,1,Tuz tüketimi,1,tüm Migros marketleri,1,türk akımı,1,türk telekom,1,türk telekom arama yapmıyor,1,Türk Telekom Cep Telefonu çalışmıyor,1,Türk Telekom hatlar çalışmıyor,1,Türk telekom Müşteri Hizmetleri,1,türk telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma,1,Türk Telekom Neden Çekmiyor,1,türk telekom neden çekmiyor 2019,1,Türk telekom neden şebeke yok,1,Türk yatırımcı Heyeti,1,Türkiye,1,Türkiye Cumhuriyeti,1,Türksat 4A Uydu frekansı,1,Türksat güncelleme,1,Türksat otomatik arama,1,Türksat Uydu Frekansları,1,Tüvtürk Randevu,1,TV 8 YAYIN AKIŞI,1,tv uydu frekans bilgileri,1,tv8,2,Ufka Yolculuk,1,Uğur Pektaş,1,Ulaş Tuna Astepe,1,ulaşım ağlarının yetersizliği,1,Uluslarası Öğrenciler Mezuniyet Töreni,1,uterus nakli,1,uyandırma şarkısı,1,Uzak Doğu,1,Uzaktan Eğitim Platformu,1,Uzun Menzilli,1,Üçüncü cemre nereye düşer,1,Üçüncü Havalimanı,1,Ülke Tv Canlı Yayın İzle,1,Ünlüler Takımı,1,ünlülerin doğum tarihi,1,Vedat Milor,1,Venezuela,1,vezirajans,1,Vezirkopru,1,vezirköprü,1,Vezirköprü Haber,1,Vezirköprü Meşeli,1,Video,1,Virüsleri Fark etmenin yolu,1,Vizesiz gidilen ülkeler listesi,1,Vladimir Putin,2,Volkan Konak,1,Wallace McCain,1,WeChat,1,whatsapp geçmiş olsun mesajları,1,Yandaş Medya,1,Yapay Zeka,1,Yarın okullar tatil mi,1,Yasa,1,Yassıada,1,Yaşam Haberleri,16,yatay kırmızı beyaz yeşil bayrak hangi ekranda,1,Yaz Tatili,1,yazarı kim,1,Yellow Vests,1,Yemek,3,Yemek Haberleri,1,Yemek Tarifleri,6,yeni diziler,1,yeni dizisi,1,yeni logo,1,yeni sigara fiyatları 2019,1,Yeni Zelanda,1,Yerdeğiştirme,1,Yerel,1,Yerel seçim,4,Yerel Seçim Anket,1,yerel seçim anket sonuçları,4,Yerel Seçim anketi,1,Yerel seçim anketi 2019,1,Yerel seçim anketleri son durum,1,Yerel Seçim Sonuçları,2,Yerel seçimler,1,Yerli otomobil,1,yeşil biber içinden çıkan,1,yılbaşı bilet sorgulama,1,Yılmaz Erdoğan,1,YKS,1,YKS sınav yerleri,1,yol tarifi,1,Yorum,2,YouTube,2,Youtube Seo,1,youtube seo nasıl yapılır,1,youtube seo teknikleri,1,Youtuber Enes Batur çalan şarkı,1,ysk seçime girecek partiler 2019,1,Yunan,1,Yunus emre kimdir,1,Yunus emre kimdir kısaca hayatı,1,Yunus emre kimdir ödev,1,yut,1,Yutak nedir,1,Yüksek oranda doymuş,1,Zeka Geliştiren,1,ziraat bankası 0.98 konut kredisi şartları,1,ziraat bankası ile çalışan konut firmaları,1,Ziraat Bankası konut kredisi,1,ZOOM Cloud Meetings,1,Zoom uygulaması,1,
ltr
item
Vezir Ajans: Falım Nostalji Aşk mı, takipçi mi? Sen seç büyük ödülleri kazan!
Falım Nostalji Aşk mı, takipçi mi? Sen seç büyük ödülleri kazan!
https://1.bp.blogspot.com/-8BU1fQWbEgQ/XcGyIv18ppI/AAAAAAAAGJk/-e4jw3kp_KAfo1xfNmfUIpMlPpihKzJAwCLcBGAsYHQ/s400/fal%25C4%25B1mm.png
https://1.bp.blogspot.com/-8BU1fQWbEgQ/XcGyIv18ppI/AAAAAAAAGJk/-e4jw3kp_KAfo1xfNmfUIpMlPpihKzJAwCLcBGAsYHQ/s72-c/fal%25C4%25B1mm.png
Vezir Ajans
https://www.vezirajans.com/2019/11/falm-nostalji-ask-m-takipci-mi-sen-sec.html
https://www.vezirajans.com/
https://www.vezirajans.com/
https://www.vezirajans.com/2019/11/falm-nostalji-ask-m-takipci-mi-sen-sec.html
true
5940371728034123998
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Devamını Oku Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy