Hayırlı Cuma Mesajları Yolla Anlamlı ve Kısa Cuma Mesajları ve Cuma Mesajı!
Hayırlı Cuma Mesajları Yolla Anlamlı ve Kısa Cuma Mesajları ve Cuma Mesajı!

Hayırlı Cuma mesajları burada! En kaliteli yeni yayınlanmış anlamlı ve kısa Cuma mesajları ile karşınızdayız. Kısa ve Öz Cuma mesajları Cuma mesajı ile sevdilerinizi hatırlayın. Cuma mesajı sizde Daha önce yayınlanmamış şaşırtıcı manası güzel Cuma mesajları vezirajans.com'da.. 2018 En güzel Cuma mesajları ve dua içerikli Cuma Mesajları arıyorsanız doğru sayfadasınız demektir.

Her Cuma öyle bir vakit vardır ki sela ile ezan arasında o vakit edilen dualar red olunmaz buyrulmuştur. Cuma günü bol selavat getirmek, bol dua etmek, büyüklerin, hastaları, çocukların, yetimlerin, yoksulların, ana babanın hayır dualarını almak çok önemlidir. Kadınhaberleri.com olarak sizler için en güzel cuma mesajlarını en mübarek cuma günü dualarını derledik. Haberimizden cuma süresi videosunu ve cuma günü tebrik kartlarını da bulabilirsiniz. Hayırlı cumalar...
3 Ekim Cuma Mesajları

Cennetine davet et Allahim kabrimizde rahatlik, siratta selamet, tatli canimiz sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle. 

Lailahe illallah selalar duasi için, Muhammedün Resullullah arsi ala gölgesi için hastalara sifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.

Ya Celil, etme zelil, gönder delil. Ilahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasini ulastir, duaya açilan elleri icabete eristir.
Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.

Bir yolcuyuz şu fani dünyada. Rabbim yolu iman, yükü ihlas, azığı namaz olanlardan eylesin. Amin. Cumanız mübarek olsun. 

Eller açıldığında Hakka, en samimi dualar gelir akla, Allah’ım sen sevdiklerimizi kötülüklerden sakla. Cumanız mübarek olsun. 

Allah’a emanet olun. Selamların en güzeli Allah’ın selamı, bereketi, ihsanı üzerinize olsun. Rabbim hayırlı dualarınızı kabul etsin. Hayırlı Cumalar. 

Rabbim kimseye çekemeyeceği yükü vermezmiş. O her işimizde yar ve yardımcımız olsun. Amin. Hayırlı Cumalar.

Müslümanın Müslüman için yapabileceği en hayırlı iş ona gıyabında dua etmektir. Allah’ım bizi kardeşleri için dua eden kullarından eyle. Bizi gıyabında kardeşlerinin dua ettiği kullarından eyle. Hayırlı Cumalar. 

Allah’ım senden başka el açacak hiçbir makam yoktur. Senden başka gidecek hiçbir kapımız yoktur. El açtık huzurunda; bizi Kurandan, imandan ve İslam’dan ayırma. Amin. Cumanız mübarek olsun. 

Rabbim! Sen kimsesizlerin kimsesi, yetimlerin sahibi, sen yolda kalmışın yoldaşısın. Allah’ım sen bize de yoldaş ol. Bizi kötülüklere karşı koru, evlatlarımızı iyi insanlarla karşılaştır. Amin. Cumanız mübarek olsun. 

Ey yeri, göğü ve ikisi arasındakileri yaratan Rabbim. Bizi huzurunda mahzun olanlardan eyleme, bizi Kevserin nasip olduğu kullarından eyle, bizi cehennem ateşinden koru. Amin. Hayırlı Cumalar.
Ey kurban olduğum Allah’ım! Hiç şüphesiz sen varsın, birsin, içimizdekileri bilirsin. Sen bizi içi dışı bir kullarından eyle. Bizi utandırma. Bizi eksik sözden, kem ağızdan koru. Hayırlı Cumalar.

Dünya,  ahiretin tarlasıdır. Rabbim dünya denilen bu tarlaya ahirette hasadını yapabileceğimiz ameller ekmeyi nasip etsin. Dualarınız kabul, Cumanız mübarek olsun. 

Rabbim sen şu aziz Cuma hürmetine, dertlilere derman, hastalara şifa, borçlulara edalar ihsan et. Bizleri ateşin yakıcılığından koru. Bizlere Sırattan geçebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar. 

Her nefis ölümü tadacaktır. Sizi bir imtihan olarak hayır ile de şer ile de deniyoruz. Ancak bize döndürüleceksiniz. (ENBİYA – 35) Dualarınız kabul, Cumanız mübarek olsun. 

Allah’ım! İmanlı bir ömür, bereketli kazanç, sağlıklı bir beden, salih bir eş, hayırlı evlat, güzel ahlak, iyi komşu nasip et. Hayırlı Cumalar. 

Allah’ım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızı bağışla. Sana ortak koşmaktan, senden gayrısına kul olmaktan sana sığınırız. Allah’ım zulmetmekten de zulme uğramaktan da sana sığınırız. Hayırlı Cumalar. 

O’nun olmayan bir mülk yok ki şükretmeyelim, O’nun olmayan bir nimet yok ki hamdetmeyelim,O’nun olmayan bir şey yok ki, O’nsuz düşünelim. Rabbim bizi her daim şükredenlerden eyle. Hayırlı Cumalar. 

Hamd, alemlerin Rabbi olan Allaha mahsustur. O Rahmandır, O Rahimdir. O din gününün sahibidir. Rabbim o gün bizi nimetlendirdiklerinden eyle. Cumanız mübarek olsun. 

Ey iman edenler! Sabrederek ve namaz kılarak Allah’tan yardım dileyin. Şüphe yok ki, Allah sabredenlerle beraberdir. (Bakara – 153) Hayırlı Cumalar. 

Kalpler taşlaşmış, yumuşamıyor, diller lal olmuş, hakkı demiyor, akıl zay olmuş, doğru düşünmüyor. Rabbim bizi aklı, dili, kalbi ihlaslı olanlardan eyle. Hayırlı Cumalar. Müslüman, Müslümanın kusurunu aramaz, onun ayıbını kapatır, onu düzeltir. 

Allah’ım bizim eksiklerimizi sen tamamla, bizim kusurlarımızı sen kapat. Amin. Hayırlı Cumalar. Zulüm kimsenin yanına kalmaz, zalim ancak kendi nefsine zulmeder, mazlum ahı zalimin vahı olur. Allah’ım, zulmetmekten de zulme uğramaktan da sana sığınırız. Hayırlı Cumalar. 

Başlar düşünce dara, eller açılır Allah’a, Rabbim sen bizi zorda koyma. Allah bizi, kendisini her daim ananlardan eylesin. Hayırlı cumalar. 

Allah’ım sen aramızdan iyi niyetle olduğunu düşünerek Müslümanlara zarar verenlere fırsat verme. Yarabbi sen hayırlı dualarımızı kabul et. Amin. Cumanız mübarek olsun. 

Gününüz hayırlı, bereketli, bol kazançlı, olsun. Selamların en güzeli Allah’ın selamı üzerinize olsun. Cumanız mübarek olsun. Hayırlı Cumalar. 

Allah’ım dünyanın dört bir yanında açlıktan, savaştan, salgın hastalıktan ölen çocukları, mazlumları cennetinde misafir et. Hayırlı Cumalar. 

 Haydi Muhammed (sav.) gir cennete dediklerinde; ‘ümmetim’ diyen peygamber, salat ve selam üzerine. Rabbim cennette sana komşu olmayı nasip etsin. Cumanız mübarek olsun. 

Allah’ım Sen bize şah damarımızdan daha yakınsın. Semi olan da Basar olan da sensin. Sen söylediklerimizi de içimizde tuttuklarımızı da bilirsin. Rabbim sen içi, dışı bir kullarından eyle. Hayırlı Cumalar. 

Allah’ım! Esma’ül Hüsna hürmetine, Vücut, Kıdem, Beka hürmetine, Vahdaniyet hürmetine, Muhalefetün Li’l-havadis, Kıyam Binefsihi hürmetine, şu mübarek Cuma hürmetine, günahlarımızı affeyle. Cumanız mübarek olsun. 

Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun. Rabbim hayırlı işlerinizde yardımcınız olsun.  

Allah’ın selamı, bereketi üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar. 

Yüksek makamlar yüksek tepeler gibidir. Koşarak çıkanlar nefes darlığı hisseder. Hayırlı Cumalar

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

Rabbim, sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.

---
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.