PttMessenger (PttMESS) Mili ve yerli kurumsal ve güvenli mesajlaşma uygulaması. PttMessenger (PttMESS) ile dosya ve medya gönderimi, konum paylaşımı, anlık grup mesajlaşama ve konum palaşının yapılması. Yerli olması güvenli iletişimi sağlayacak.

PttMessenger APK indir yüklePttMessenger (PttMESS) Windows masastü, mobil platformlar, akıllı telefon ve tabletlerde çalışabilecek. Androis IOS ve Windows platformlara indirilip kullanılabilecek. PttMessenger (PttMESS) şimdilik kurumsal kullanıcılar için uygulama olma özelliğinde. Güncellemeye elverişli bir uygulama, Türk Mühendislerinin geliştirdiği görüntülü konuşma ve anlık mesajlaşma uygulaması eğer IOS ve Android platformlarda ve telefonlarda her hangi bir engelleme olmaz ise rahatlıkla kullanılabilecek, burada en  büyük engel piyasa aktörleri!

PttMessenger (PttMESS) APK İndirilecek mi?
PttMessenger
hakkında açıklama yapan PTT A.Ş. PttMessenger'in şuanda kurumsal müşteriler için geliştirilen bir çözüm olduğu belirtilmiş. Uygulamanın geliştirilmesinde signal tabanlı açık kaynak kod kullanılmış ve uygulamanın geliştirilmesinde kullanılan proje ve ürün Zebrachat olarak ifade edilmiş.PttMessenger uygulamasının tüm geliştirme haklarının PTT A.Ş’ye ait..

PttMessenger (PttMESS) APK (messenger.ptt.gov.tr)
PTT Messenger indirme linki yayınlandı mı?
PTT Messenger (APK) İndir Yerli WhatsApp Uygulaması kullan!