Hayırlı Bir kısmet İçin Okunacak ve Kısmeti açacak dua
Evlenmek isteyen yaşı gelmesine rağmen bir türlü kısmeti açılamayan kişiler kısmet açma duası okuyarak nasiplerini arıyorlar. Evlilik için kısmet açma yolları kısmet açma duası sizler için sayfamızda hazırlanmıştır.
Vakti geldiğinde Hayırlı bir evlilik yapmak isteyen kişiler Kısmetin açılması da hayırlı bir kısmet olmasını istediklerinde bu duayı okurlar.

imse kısmetsiz olduğunu düşün memelidir. Allah bu konuda insanlara muhakkak yardım edecektir samimi yürekten edilen dualar Allah katında kabul görecektir. Sizde kısmetimizin açılıp hayırlı bir insan ile hayatınızı birleştirmek istiyorsanız aşağıda sizler için yayınladığımız Nihat Hatipoğlu hocadan aldığımız kısmet açma duasını okuyabilirsiniz.

Hayırlı Bir kısmet İçin Okunacak Dua
"Rabbi inni lime enzelte ileyhi min hayrin fakiru" Meali, "Rabbim bana indireceğin her hayırlı şeye muhtacım" Allahü Teala'dan istenecek Olan hayırlı kısmetler Için okunacak Bir duadır. Gün icinde elinizden geldiğince okumanız Gerekir.

Kısmeti Açacak Dua
Evlenemeyen kisiler Furkan 74. ayeti okumalıdırlar. Allah'ın izniyle fayda göreceklerdir. "Vellezine yekulune Rabbena heb lena min ezvacina va zürriyyatina kurrate a'yüniv vec'alna lil müttekiyne imama" Meali, "ONLAR Ki, Ey Rabbimiz, lütfunla eşlerimizden, çocuklarımızdan bizlere göz aydınlıkları ihsan et, bizi takva Sahiplerine önder kıl" derler

Kısmet açma duası
Evlenemeyen kişiler için Taha suresi 131. ve 132. ayetlerini safran, misk ve gülsuyu karışımında mürekkeple bir kağıda yazılmalı ve kısmetin açılması istenen kişilerin koluna asmalıdır. Böylece unutkanlık sorunu olanlar şifa bulacak, fakirse kurtulacak ve biiznillah kısmeti açılacaktır.

Kısmeti açacak dua
Evlenemeyen kişiler Furkan suresi 74. ayeti okumalıdırlar. Allah'ın izniyle fayda göreceklerdir. "Vellezine yekulune Rabbena heb lena min ezvacina va zürriyyatina kurrate a'yüniv vec'alna lil müttekiyne imama." Meali, "Ve onlar ki, Ey Rabbimiz, lütfunla eşlerimizden, çocuklarımızdan bizlere göz aydınlıkları ihsan et, bizi takva sahiplerine önder kıl, derler."
Hayırlı bir eş isteyenler bu duayı okumalıdır.

Bu duayı her gün sabah namazının ardından 70 defa okuyan kişiler, hayırlı bir eşle evleneceklerdir.
"Bismillahirrahmanirrahim

Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul habir. Allahu la ilahe illa hüves semiul basir. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadun. Allahu la ilahe illa hüvel rahmanirrahiym. Allahu la ilahe illa hüvel ferdussamed.  Allahu la ilahe illa hüvel zahirul batınınu. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadussamed.Allahu la ilahe illa hüvel fettahul aliym.  Allahu la ilahe illa hüvel kariybul musavvir.Allahu la ilahe illa hüvel mennanul hannanu.  Allahu la ilahe illa hüvel rafiul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul keriym.

---
Son Güncelleme: 25.07.2018 16:03
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.