Kısa zamanda en çok izlenenler arasına giren "Sen Anlat Karadeniz" adlı dize oynayan oyuncular bölüm başına ne kadar alıyor, bir çok kişi tarafından merak edilen bu konuyu sizler için araştırdık. İşte severek izlediğimiz Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncularının bölüm başına aldığı para!
Nefes ve Tahir'in imkansız aşkını anlatan ve başrollerinde Ulaş Tuna Astepe ile İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı ve yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerde üst sıralarda yer alan ve Diriliş Ertuğrul'u tahtından eden sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz bir süredir gündemimizi meşgul eder durumda. Dizi şimdi de oyuncularının aldığı ücretlerle gündemde.

Piyasanın çok çok altında ücret alan Sen Anlat Karadeniz oyuncularının aldıkları ücretler sizleri çok şaşırtacak ! İşte Sen Anlat

Karadeniz dizisi oyuncularının aldıkları ücretler:

Nefes ve Tahir'in imkansız aşkını anlatan ve baş rollerinde Ulaş Tuna Astepe ile İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı ve yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerde üst sıralarda yer alan ve Diriliş Ertuğrul'u tahtından eden sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz bir süredir gündemimizi meşgul eder durumda. Dizi şimdi de oyuncularının aldığı ücretlerle gündemde. Piyasanın çok çok altında ücret alan Sen Anlat Karadeniz oyuncularının aldıkları ücretler sizleri çok şaşırtacak ! İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncularının aldıkları ücretler:
  • Ulaş Tuna Astepe (Tahir Kaleli): 22 bin TL
  • İrem Helvacıoğlu (Nefes Zorlu): 20 bin TL
  • Öykü Gürman (Asiye Kaleli): 15 bin TL
  • Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat Sayar): 17 bin 500 TL
  • Sinan Tuzcu (Mustafa Kaleli): 17 bin 500 TL