Burcunuza Göre Hangi Bitkisin? - Vezir Ajans

Vezir Ajans

Vezir Ajans | Anlık Haber

Reklam

Reklam

1 Haziran 2019 Cumartesi

Burcunuza Göre Hangi Bitkisin?


Merhaba bu videomuzda burcunuza göre hangi bitki olduğunuzu sizlere söyleyeceğiz  Burcunuza göre hangi bitki sizi anlatıyor  Burcunuza Göre Hangi Bitkisin?

KOÇ: KAKTÜS 
Koç burcu tıpkı kaktüs gibi zorluklarla yorulmadan mücadele eder. Açık havayı, gezmeyi ve kendi işini kendisi halletmeyi seven koç burçları bir bitki olsalardı kesinlikle kaktüs olurlardı.

BOĞA: YEŞİM 
Boğa burçları inatçıdırlar ve kendi kurallarına sağdık kalmayı severler. Tutkulu, sessiz ve sakin boğa burçları bir bitki olsaydı Yeşim ağacı olacakları kesin.

İKİZLER: TERARYUM 
İkizler burçları aşka ve özgürlüğe düşkündürler. Bağlı kalmayı çok sevmeyen ikizler uzun soluklu ilişkilerden hoşlanmazlar bu nedenle ikizler burcunun bitki olmuş hali teraryumdur.

YENGEÇ: SKULENT 
Yengeç burçları evcimen insanlardır. Minik şeylerle bile mutlu olan yengeç burçları birer bitki olsalardı küçük minik skulentlerlere benzerlerdi.

ASLAN: BROMELİAD 
Aslan burçlarının kendilerine olan güvenleri sayesinde onlara bir bakan bir daha bakıyor. Aslan burçları bitki olsaydı eminiz Bromeliad bitkisi olurlardı.

BAŞAK: KAUÇUK AĞACI 
Başak burçları temiz, çalışkan ve güvenilirlerdir. Tüm insanlığa ve kendilerine oldukça önem veren başak burçları bitki dünyasında kesinlikle kauçuk ile eşleşiyor.

TERAZİ: MONSTERA 
Terazi burçları estetiğe ve sanatsallığa önem verirler. Eğer terazi burçları bir bitki olacaksa onlar için en ideali Monstera bitkisi.

AKREP: DRECAENA 
Akrep burçları net olmaları ve düşündüklerini hemen dile getirmeleri ile bilinirler. Net görünüşleri ile Drecaena bitkisine benzerler.

YAY: ALOCASİA 
Yay burçları özgürlük ve macera merakları ile ünlüdürler. Güneşsizliğe ve kısıtlanmaya gelemeyen Alocasia bitkisi kesinlikle yay burcunu anlatıyor.

OĞLAK: BONSAİ 
Oğlaklar kurallara uymaları ile bilinirler. Bakımında aşırı özen isteyen Bonsai ağacı oğlakların bitki olmuş hali değil de ne?

KOVA: REX BEGONYA 
Kova burçları özgürlüklerinin kısıtlanmasından hoşlanmazlar tıpkı Rex Begonyalar gibi.

BALIK: SPİDER PLANT 
Balık burçlarının ne kadar duygusal olduklarını dile getirmeye gerek yok. Spider Plant bitkisi ile oldukça ortak noktaları olan balık burçları bitki olsaydı kesinlikle bu bitki olurdu.

Only for Admin