Burcunuza Göre Hangi Bitkisin? - Vezir Ajans

Burcunuza Göre Hangi Bitkisin?


Merhaba bu videomuzda burcunuza göre hangi bitki olduğunuzu sizlere söyleyeceğiz  Burcunuza göre hangi bitki sizi anlatıyor  Burcunuza Göre Hangi Bitkisin?KOÇ: KAKTÜS 
Koç burcu tıpkı kaktüs gibi zorluklarla yorulmadan mücadele eder. Açık havayı, gezmeyi ve kendi işini kendisi halletmeyi seven koç burçları bir bitki olsalardı kesinlikle kaktüs olurlardı.

BOĞA: YEŞİM 
Boğa burçları inatçıdırlar ve kendi kurallarına sağdık kalmayı severler. Tutkulu, sessiz ve sakin boğa burçları bir bitki olsaydı Yeşim ağacı olacakları kesin.

İKİZLER: TERARYUM 
İkizler burçları aşka ve özgürlüğe düşkündürler. Bağlı kalmayı çok sevmeyen ikizler uzun soluklu ilişkilerden hoşlanmazlar bu nedenle ikizler burcunun bitki olmuş hali teraryumdur.

YENGEÇ: SKULENT 
Yengeç burçları evcimen insanlardır. Minik şeylerle bile mutlu olan yengeç burçları birer bitki olsalardı küçük minik skulentlerlere benzerlerdi.

ASLAN: BROMELİAD 
Aslan burçlarının kendilerine olan güvenleri sayesinde onlara bir bakan bir daha bakıyor. Aslan burçları bitki olsaydı eminiz Bromeliad bitkisi olurlardı.

BAŞAK: KAUÇUK AĞACI 
Başak burçları temiz, çalışkan ve güvenilirlerdir. Tüm insanlığa ve kendilerine oldukça önem veren başak burçları bitki dünyasında kesinlikle kauçuk ile eşleşiyor.

TERAZİ: MONSTERA 
Terazi burçları estetiğe ve sanatsallığa önem verirler. Eğer terazi burçları bir bitki olacaksa onlar için en ideali Monstera bitkisi.

AKREP: DRECAENA 
Akrep burçları net olmaları ve düşündüklerini hemen dile getirmeleri ile bilinirler. Net görünüşleri ile Drecaena bitkisine benzerler.

YAY: ALOCASİA 
Yay burçları özgürlük ve macera merakları ile ünlüdürler. Güneşsizliğe ve kısıtlanmaya gelemeyen Alocasia bitkisi kesinlikle yay burcunu anlatıyor.

OĞLAK: BONSAİ 
Oğlaklar kurallara uymaları ile bilinirler. Bakımında aşırı özen isteyen Bonsai ağacı oğlakların bitki olmuş hali değil de ne?

KOVA: REX BEGONYA 
Kova burçları özgürlüklerinin kısıtlanmasından hoşlanmazlar tıpkı Rex Begonyalar gibi.

BALIK: SPİDER PLANT 
Balık burçlarının ne kadar duygusal olduklarını dile getirmeye gerek yok. Spider Plant bitkisi ile oldukça ortak noktaları olan balık burçları bitki olsaydı kesinlikle bu bitki olurdu.