Türk yatırımcılar Pakistan'da!

Reklam
Ali Kurt liderliğindeki Türk yatırımcı Heyeti, teknoloji transferi ve Proje Yönetimi Direktörü, M / s. İnkübasyon İstanbul, İslamabad Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek, Pakistan'daki Kur ortaklıklarına ilgi gösterdi.

Heyet, otomobil, ev aletleri, BT, finansal teknoloji, LED ışıklar ve eğitim gibi çeşitli sektörleri temsil ediyor.

Heyet üyeleri, Pakistan'ı ikinci hedef olarak gördüklerini ve otomobil, BT, ev aletleri, eğitim ve diğer alanlarda iş ortaklıkları kurmak istediklerini söyledi.Pakistan'ın ve Türkiye'nin birçok alanda işbirliğini geliştirme potansiyeline sahip olduğunu söyleyen Ali Kurt, her iki ülkenin de karşılıklı işbirliğinin tüm potansiyel alanlarını keşfetmek için özel sektörleri arasında güçlü bağlantılar kurması gerektiğini vurguladı.

Pakistan'ı ziyaret etme amaçlarının pazarını incelemek ve yerel ortakları bulmak olduğunu söylediler.

Türkiye ' nin birçok alanda Pakistan ile işbirliği yapabileceğini ve mevcut ziyaretlerinin iki ülke arasındaki ikili ticaret ve ekonomik ilişkilerin daha da geliştirilmesinde yardımcı olacağı belirtildi.

Pakistan adına konuşan Ahmed Hassan Babür, Iccı Pakistan 200 milyondan fazla insan nüfusu ile büyük bir tüketici pazarı olduğunu söyledi.

Ali Kurt, Türk yatırımcıların Turizm altyapısını ve Turizm endüstrisini teşvik etmede Pakistan'a yardım etmeleri gerektiğini söyledi.

O ICCI tam Pakistan doğru ortakları bulma konusunda Türk yatırımcılarla işbirliği yapacağını güvence verdi.
Advertisemen